فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : امیدواریم با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر همدلی وهمزبانی از میزان و شدت حرکات تخریب گرایانه در فضای سیاسی و رسانه ای کشورکاسته شود و نقد منصفانه در چهار چوب حفاظت از منافع ملی جایگزین آن گردد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین اشکان کاظمی در اولین نشست اداری خود به رویداد های پیش روی کشور در سال جاری پرداخت .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در ابتدا به سه انتخابات مجلس شورای اسلامی ، خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ها اشاره نمود و تاکید کرد : انتخابات در تمامی کشور ها بویژه در کشور ما نمادی از میزان تعلق و وابستگی مردم به نظام وسنجش پایبندی به سیاست های کلان کشور می باشد . وی افزود : میزان حضور و مشارکت مردم در انتخابات نمادی از میزان مشارکت پذیری سیاسی مردم در صحنه ها می باشد .
کاظمی از دیگر اتفاقات سال جاری را توافق درانرژی هسته ای دانست و خاطر نشان کرد : هم اکنون با توجه به توانمندی ها و قابلیت های تیم مذاکره کننده هسته ای؛ توانستیم به دنیا ثابت کنیم که جمهوری اسلامی ایران توان استفاده از انرژی هسته ای به صورت بهینه را دارا میباشد و انرژی هسته ای حق مسلم کشورمان است . فرماندار شهرستان قیروکارزین تصریح نمود : گروه ۱+۵ در طول مذاکرات به توانایی هسته ای ما پی برده و اعتماد در حسن نیت ما را از انرژی هسته ای دریافته است . کاظمی خواستار حمایت همه جانبه مردم و دولت از تیم مذاکره کننده تا لغو کلیه تحریم ها در فرصت طلایی باقی مانده شد ؛ تا مجموعه دولت و تیم مذاکره کننده باروحیه ای قوی بتوانند مذاکرات را ادامه بدهد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در بخش پایانی سخنان خود گفت : ما امیدواریم با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر همدلی وهمزبانی از میزان و شدت حرکات تخریب گرایانه در فضای سیاسی و رسانه ای کشورکاسته شود و نقد منصفانه در چهار چوب حفاظت از منافع ملی جایگزین آن گردد .
کاظمی تاکید داشت : ایجاد جوی آرام و توام با همدلی در وهله اول باید بین مسئولین سپس مردم و در نهایت بین مردم و دولت ایجاد شود تا منویات مقام معظم رهبری تحقق پذیرد . وی قدم اول ایجاد همدلی و همزبانی را درک متقابل بدون قرار گرفتن در شرایط یکدیگر دانست .

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید