به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولان محلی جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان در امام شهر برگزار شد.


 

به گزارش قیروکارزین نیوز، به مناسبت هفته دولت امام جمعه، فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و مسئولان اداری شهرستان قیروکارزین با حضور در مسجد علی بن ابیطالب (ع) امام شهر، پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم در حوزه شهری، بنیاد مسکن، آب شرب و کشاورزی، برق و ورزش بودند.
در این نشست هریک از مسئولان با حضوردر جایگاه ویژه پاسخگوی مشکلات، خواسته ها و پرسش های مردم در حوزه های مربوطه شدند.

امام جمعه قیروکارزین در این مراسم اظهار داشت: در هفته دولت باید نسبت به یاد آوری خدمات نظام اقدام شود و نعمات و توفیقات این انقلاب برای مردم گفته شود.
حجت الاسلام عنایت الله اکبری با بیان این که عده ای خدمات نظام را نمی بیینند و این اوج بی انصافی است خاطرنشان کرد: باید شرایط کشور و خدمات صورت گرفته را با توجه به انواع فشارهای سیاسی و اقتصادی و هشت سال جنگ و کارشکنی های دشمنان سنجید و شکرگزار خدمات صورت گرفته بود.
وی با اشاره به فعالیت های دولت برای تعامل با نظام بین الملل افزود: امروز به اذعان بسیاری از کارشناسان بین المللی ایران اسلامی کشوری مقتدر و با نفوذ در جهان است و کشورهای زیادی امروز خواستار ارتباط و تعامل در زمینه های مختلف از جمله اقتصادی با ایران هستند.
اکبری با بیان این که خدمت به مردم تکلیف است اضافه کرد: هیچ ملت و کشوری به اندازه ما در جهان دشمن ندارد و ما باید خدا را شاکر باشیم که در دنیایی پر از آتش و آشوب در امنیت به سر می بریم.
فرماندار قیروکارزین نیز در سخنان خود در این مراسم به تشریح اقدامات دولت در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره پرداخت و اظهار داشت: نباید با نگرش های سیاسی به مسائل نگاه کرد و مسائل گوناگون را با وحدت و همدلی و هماهنگی حل و فصل کرد.
وی ضمن پاسخگویی به مسائل مختلف مردم در حوزه های مختلف امام شهر را از قطب های ورزشی شهرستان دانست تصریح کرد: سالن ورزشی امام شهر که یکی از خواسته های اصلی جوانان ورزشکار است تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
کاظمی ادامه داد: با توجه به حضور ورزشکاران و تیم های ورزشی امام شهر در مسابقات استانی و کشوری از آنان به عنوان استعدادهای ورزشی شهرستان حمایت می کنیم.
این مقام مسئول حضور مدیران در اینگونه جلسات را فرصت دانست و افزود: قصد داریم اینگونه جلسات را افزایش داده و با کیفیت بهتری برگزار کنیم تا مسئولان بیشتر در جریان مشکلات و دیدگاه های مردم قرار گیرند.
فرماندار قیروکارزین با بیان این که برخی موارد و مسائل مطرح شده به دستگاه‌های ذی‌ربط ارجاع داده می‌شود ادامه داد: پیگیری‌های لازم در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم توسط دستگاه های اجرایی در اسرع وقت انجام می‌شود.
به گزارش قیروکارزین نیوز، فرماندار و مسئولان قیروکارزین پس از پایان مراسم با حضور در منزل شهیدان اصغر و جابر پیل بالا با خانواده این دو شهید والا مقام دیدار کردند./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید