به مناسبت هفته دولت نایب رئیس اتاق اصناف و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.


 

به گزارش قیروکارزین نیوز، به مناسبت هفته دولت نایب رئیس اتاق اصناف و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.
فرماندار قیروکارزین در این دیدار ضمن ابراز خیر مقدم اظهار داشت: جامعه اصناف در تنظیم بازار و سایر سیاست‌های اقتصادی دولت همیشه همگام و یار و یاور مردم و مسئولان بوده‌اند.
وی افزود: حضور جامعه اصناف و بازاریان در تمام عرصه‌ها مثمر ثمر بوده و نمی‌توان فعالیت‌های این جامعه را در شکل‌گیری و حمایت‌های بعدی آن نادیده گرفت.
کاظمی بیان داشت: خوشبختانه تاکنون پیگیری و نظارت‌های خوبی را در شهرستان شاهد بوده‌ایم که امید است در راستای تقویت زیر ساختهای صنفی و صنعتی شاهد تحول و توسعه روز افزون باشیم.
این مقام مسئول برنامه ریزی دقیق و کارشناسی را یکی از کارهای مهم اتاق اصناف برشمرد و خاطر نشان کرد: هنر بزرگ اتاق اصناف، شناسایی مشکلات و کاستی های بازار و برنامه ریزی برای بهبود این ضعف ها و کاستی ها است.
کاظمی گفت: مردم امید دارند مشکلات با مدیریت مدبرانه و خلاقانه مرتفع شود و در این راستا باید تدبیر، همفکری و خردگرایی را مورد توجه و اهتمام ویژه قرار دهیم.
نایب رئیس اتاق اصناف شهرستان قیروکارزین نیز با بیان اینکه همدلی و همزبانی کلید حل مشکلات است، متذکر شد: با حرکت در راستای این شعار سال می‌توانیم نظارت و فعالیت بیشتری در شهرستان داشته باشیم.
قاسم رحیمی با بیان این که در جامعه ایران به دلیل طیفی از مولفه ها، اصناف تاثیر ژرفی بر فرهنگ کنش و رفتار اجتماعی ایران دارند تصریح کرد: رونق بازار، رقابت را افزایش می دهد و این رقابت خود عامل تنظیم بازار خواهد بود و امیدواریم با پشتکار و برنامه‌ریزی دقیق‌تر و استفاده از توان نیروهای تحصیل کرده و خلاق وظایف خود را در چارچوب قوانین و مقررات به نحو احسن و بهتر از قبل به انجام برسانیم./
انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید