پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مسئولان و مردم و همچنین گزارش عملکرد دولت در قیروکارزین توسط فرماندار شهرستان صورت گرفت.


به گزارش قیروکارزین نیوز، اشکان کاظمی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با گزارش عملکرد دولت در قیروکارزین اظهار داشت: هفته دولت فرصتی مناسب برای دولت مردان در راستای ارائه مناسب عملکرد ادارات خود به مردم است تا بتوانند پل های ارتباطی دولت و ملت را مستحکم کنند چرا که افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران این است که خدمت گزاران نظام از جنس مردم بوده و برای خدمت گزاری به مردم وارد این عرصه شدند.
وی با بیان این که قیروکارزین امروز در شرایط خوبی به سر می برد و فضای همدلی حاکم در شورای تامین، امنیت شهرستان را در پی داشته است تصریح کرد: خدمات و فعالیت های صورت گرفته در شهرستان نتیجه تلاش تمام کارکنان مجموعه اداری بوده و در این میان زمینه ساز انجام هر خدمتی مردم و همراهی آنان است.
کاظمی افزود: در هفته دولت امسال در طول چند روز گذشته حدود۶۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی بوده است .
کاظمی با اشاره به این که قیروکارزین به عنوان قطب نخست تولید لیموشیرین و لیمو ترش کشور سال ها ناشناخته بود اضافه کرد: باید همگی با تلاش خود شهرستان را معرفی کنیم و امروز با فعالیت های صورت گرفته در شهرک صنعتی محصولات شهرستان با نام قیروکارزین به بازارهای داخل و خارج کشور صادر می شود
فرماندار قیروکارزین بیان داشت: روزی در این شهرستان با حجم بالای تولید محصولات کشاورزی سردخانه ای وجود نداشت و امروز سردخانه پنج هزار تنی شهرستان پذیرای نگهداری محصولات باغی و زراعی است.
وی با اشاره به احداث میدان میوه و تره بار شهرستان در آینده ای نزدیک تصریح کرد: چندین سرمایه گذار از خارج از شهرستان برای احداث این میدان اعلام آمادگی کرده اند اما به دلیل در اولویت بودن نیروهای بومی تا مدتی دست نگه داشته ایم تا اگر سرمایه گذاری از شهرستان قصد سرمایه گذاری دارد خود را معرفی کند.
کاظمی شهرستان را دارای اقتصادی بر پایه کشاورزی دانست و ابراز داشت: با توجه به خشکسالی های سال های اخیر کشاورزی شهرستان با تهدید جدی رو به رو است و از آنجا که در طرح های اولیه احداث سد سلمان فارسی فقط آبرسانی به دشت قیر و دشت لاغر مورد نظر بوده باید ضمن پیگیری و اصلاح این طرح ها با اجرای سیستم های به روز آبیاری کشاورزی شهرستان را نجات دهیم.
فرماندار قیروکارزین با اشاره به رونق شهرک صنعتی قیروکارزین افزود: اکنون چندین واحد تولیدی در این شهرک به بهره برداری رسیده اند، چند طرح صنعتی نیز در مراحل اجرایی هستند و امروز با ایجاد تمام زیرساخت ها شهرک صنعتی قیروکارزین آماده حضور سرمایه گذاران بیشتر برای رونق اقتصادی شهرستان و ایجاد اشتغال پایدار است.
وی در پایان نیز در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و هم زبانی مزین گشته و شعار هفته دولت نیز دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم نامیده شده، از همراهی و همدلی های مردم شریف شهرستان با مدیران اجرایی قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد تا بتوانیم با تلاش و فعالیت جهادی مدیران در سال جاری بخشی از مشکلات مردم شریف شهرستان که شایسته خدمت های بسیار شاخص تری هستند را پاسخ دهیم.
انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید