فرماندار شهرستان قیروکارزین در همایش شوراهای اسلامی بخش افزر :

فرماندار قیروکارزین گفت:شوراها باید با در نظر گرفتن تمام جوانب، از کوچکترین فرصت ها و ظرفیت ها جهت پیشبرد امور استفاده کنند .

به گزارش قیروکارزین نیوز، مراسم بزرگداشت روز شوراها در بخش افزر با حضور علی محمد کریمی ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین ادارات ،  شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران بخش افزر در روستای نه تن از توابع دهستان زاخرویه برگزار شد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این جلسه گفت : در آستانه ماه مبارک رمضان با سه مناسبت مهم هفته گرامیداشت مقام معلم ، روز جهانی کار وکارگر و روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا مواجه هستیم .
کریمی اظهار داشت :  شورا محوری ترین نهاد در هر روستا می باشد که موجب وحدت و اداره امور است . وی افزود : از آنجایی که در تصمیم‌گیری شورایی خرد جمعی حاکم است ، مشارکت و همفکری مردم با شورا باعث می شود در اداره‌ حکومت دخالت مستقیم داشته باشند .
نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارین گفت : طی بحران های اقتصادی پیش آمده و تحریم های همه جانبه ، کشور درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی شده که با توجه به رهنمود های مقام معظم رهبری و تاکید بر شعار رونق تولید ، باید در حوزه ی اشتغال و  فرهنگ کاری درخور انجام دهیم .
فرماندار شهرستان قیروکارزین تصریح کرد : شوراها باید با فراخواندن فعالین عرصه های اقتصادی از حداقل نیروی کار و امکانات در روستا ها استفاده کنند . وی در همین راستا گفت : تا پایان سال جاری ۲۰۰ شغل پایدار تعهد شهرستان قیرو کارزین است که ۵۰ شغل  آن در بخش افزر تعریف خواهد شد .
کریمی سپس گفت : شوراها نسبت به آگاه سازی مردم جهت حفاظت از عرصه های منابع طبیعی از خطر آتش سوزی اقدام نموده و با شعار هر نفر به عنوان یک مرتع دار خطر آتش سوزی را به حداقل برسانند ./       برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید