در سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفت:

فرماندار شهرستان قیروکارزین در بازدید از  از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سالروز تاسیس این نهاد، گفت : رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از وظایف مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در بازدید از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گفت :  فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) در ایجاد حساب۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد که امروز بسترساز خدماتی ارزشمند و راهگشا بویژه در بخش تأمین مسکن نیازمندان گردیده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : افزایش تولید مسکن در هر جامعه نه فقط نشان دهنده رشد اقتصادی است، بلکه در تأمین نیازهای اجتماعی افراد نقش مؤثری را ایفا می کند.
کریمی تصریح نمود : بر این اساس بخش مسکن به عنوان یکی از مسائل اساسی و اولویت دار برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر کشور در نظر گرفته شده است .
وی خاطر نشان کرد : بنیاد مسکن باید با سرمایه گذاری در روستاها با تخصیص بودجه و اعتبار ، جوامع روستایی را تقویت نماید  و در پی آن فقر فرهنگی و اجتماعی را  از چهره روستاها از بین ببرد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت : رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شده است . وی افزود : وظایفی از قبیل تهیه و اجرای طرح هادی روستایی، طرح بهسازی بافت با ارزش روستایی از جمله اقدامات تاثیر گذار این نهاد در حوزه ی عمرانی می باشد که می تواند در توانمند کردن روستاها تاثیر بسزایی داشته باشد  و از  مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری کند .
کریمی در ادامه با کارکنان این اداره دیدار کرد و  سالروز تاسیس بنیاد مسکن را به مجموعه پرسنل اداره تبریک گفت . فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان با اهداء لوح تقدیر از خدمات مجموعه مدیریت و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تقدیر و تشکر نمود .

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید