بمناسبت روز پاسدار صورت گرفت :

فرماندار شهرستان قیروکارزین در دیدار با  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان گفت : در مقابل دشمن بی منطق خارجی یکپارچه از نیروهای مسلح خود پشتیبانی می کنیم .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی با همراهی امام جمعه شهر قیر ، به مناسبت میلاد امام حسین(ع)  و روز پاسدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیدار کردند .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، روز پاسدار را به مجموعه پرسنل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تبریک گفت و خاطر نشان کرد :  مجموعه دولت و سپاه در شهرستان همواره در حال خدمت رسانی به مردم بوده و با همبستگی موجود مشکلات و موانع را حل خواهیم کرد .
کریمی اذعان داشت : آنچه امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم وحدت و همدلی مسئولین در تمامی رده های مدیریتی می باشد . وی افزود : وحدت و همدلی  بین مسئولین عاملی مهم و موثر در پیشبرد امور می باشد .
وی ضمن محکوم نمودن دولت آمریکا در خصوص تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : دولت آمریکا با ارتکاب جنایاتی بیشمار در اکثر نقاط جهان مانند ویتنام، فلسطین، سوریه، یمن و…  صلاحیت ندارد در خصوص نهاد بر آمده از قانون اساسی یک کشور اظهار نظر کند .
در ادامه عنایت اله اکبری امام جمعه شهر قیر نیز ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت : اقدام جنایات کارانه آمریکا به جهت قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی خلاف همه مقررات بین المللی است و آمریکا خود عامل تمام نا امنی ها و بی ثباتی ها در منطقه است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان با اهداء لوح از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در شهرستان قیروکارزین تقدیر و تشکر نمود و طی دیدار  با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج این روز را به آنها نیز تبریک گفت .

        

          

         

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید