به مناسبت هفته جهانی سلامت صورت گرفت :

فرماندار شهرستان قیروکارزین ضمن دیدار با رئیس و پرسنل  شبکه بهداشت و درمان شهرستان از رئیس شبکه خواست تا با تنظیم درخواستی ، مطالبات شهرستان در حوزه ی بهداشت را جهت ارائه به وزیر آماده کنند.


به گزارش  قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی طی دیدار با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان روز جهانی بهداشت را تبریک گفت .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این دیدار اذعان داشت : آنچه برای همه دولتها اهمیت زیادی دارد توجه به سلامت مردم و مقوله بهداشت و درمان است که خوشبختانه این مهم نیز در دولت تدبیر و امید به طور قابل توجه مورد تأکید قرار گرفته است .
کریمی در ادامه به سیاستهای عرصه سلامت و بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت : همانطور که از ابتدای انقلاب اسلامی همه دولتها دغدغه سلامت و بهداشت  جامعه را داشتند و همچنین مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و هست ، خوشبختانه دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی دقیق و قابل تحسین توانست به طور جدی طرح تحول نظام سلامت را در کشور گام به گام اجرا نماید .
وی اظهار امیدواری کرد با اجرای مراحل بعدی طرح نظام سلامت مردم شهرستان نیز از مزایای این طرح مهم در حوزه سلامت بیشتر برخوردار خواهند شد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین ضمن اشاره به مقوله بهداشت بعنوان زیر بنای فعالیت های اقتصادی و پیشرفت های اجتماعی جوامع گفت :  جوامع در صورتی که اصول بهداشتی را به درستی رعایت کنند، می توانند از منافع سلامت جامعه بهره برداری لازم را جهت پیشرفت ببرند .
کریمی افزود : تندرستی فقط سلامت جسم نیست و سلامت روح و روان افراد نیز اهمیت زیادی دارد و هر کدام از اینها بر یکدیگر تاثیر متقابل دارند . وی در این راستا خواستار اقدامات اثر بخش بمنظور کسب رضایتمندی نسبی در حوزه سلامت روانی شد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین همچنین با اشاره به سفر پیش روی وزیر بهداشت و درمان به شهرستان ، از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا با تنظیم درخواستی ، مطالبات شهرستان در حوزه ی بهداشت را جهت ارائه به وزیر آماده نمایند .
کریمی این درخواست ها را شامل تامین نیروی پزشک متخصص در بیمارستان امام محمد باقر (ع) ، تجهیز آزمایشگاه بیمارستان جهت انجام آزمایش های مورد نیاز بیماران ، اورژانس مجهز برای مرکز شهرستان ، اختصاص یک دستگاه آمبولانس برای دهستان زاخرویه و استقرار اکیپ انتقال خون به صورت هفتگی در مرکز شهرستان دانست .

          

         

        

        

          

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید