فرماندار شهرستان قیروکارزین در دیدار با مدیر کل نوسازی مدارس استان فارس :

فرماندار شهرستان قیروکارزین از آغاز عملیات اجرایی هشت آموزشگاه در هفته معلم خبر داد و گفت : تکمیل سالن ورزشی امام شهر با اعتباری نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات خوب آموزش و پرورش در شهرستان است که هم اکنون در مرحله ی انتخاب پیمانکار می باشد .


به گزارش  قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی در دیدار با مدیرکل نوسازی مدارس فارس به بررسی مسائل و مشکلات حوزه ی آموزش و پرورش شهرستان پرداخت .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این دیدار خواستار تسریع شروع عملیات اجرایی احداث هشت آموزشگاه با توجه به پیگیری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مساعدت مدیر کل نوسازی مدارس فارس به شهرستان شد .
کریمی گفت : با توجه به پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی آموزشگاه های شهید آیت الله غفاری شهرک اتحاد ، شهید قاسمی هورز ،  فاطمیه شهر قیر ، بعثت افزر ، شهدای کارزین ، طالقانی امام شهر ، شهدای قلات و عمار یاسر در روستای تنگ روئین در هفته معلم آغاز خواهد شد .
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین تعمیر ، بازسازی و تجهیز بیست و یک آموزشگاه در سطح شهرستان را از دیگر نتایج حاصله در این دیدار دانست و گفت : ایجاد سقف کاذب و رنگ آمیزی ۲۱ آموزشگاه ضد زلزله و اهداء  دویست صندلی دسته دار ازجمله اقداماتی است که در تابستان ۹۸ محقق خواهد شد .
کریمی گفت : تکمیل سالن ورزشی امام شهر با اعتباری نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات خوب آموزش و پرورش در شهرستان است که هم اکنون در مرحله ی انتخاب پیمانکار می باشد .
وی همچنین گفت : محوطه سازی و سرایداری آموزشگاه خیر ساز خلیلی روستای علی آباد بمنظور انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین خاطر نشان کرد : تکمیل سالن های چند منظوره مدرسه صاحب الزمان افزر ، و فاطمیه شهر قیر از دیگر اقداماتی است که بزودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد .
کریمی در خصوص ایزوگام مدارسی که مشکل دارند نیز گفت : این موضوع در هفته آینده پیگیری خواهد شد و تمامی مدارسی که مشکل دارند در دستور کار قرار گرفته و ایزوگام می شوند .

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید