فرماندار شهرستان قیروکارزین در نماز جمعه این هفته

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : باید برای امیدواری جامعه تلاش کرد و ضمن تشریح و تبیین خدمات نظام ، اعتماد و دلگرمی را در بین مردم افزایش داد .


به گزارش  قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در نماز جمعه این هفته  برنامه ها و خدمات دولت را برای مردم تشریح کرد  .
فرماندار شهرستان قیروکارزین ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ، دهه فجر را فرصت مناسبی برای انعکاس دستاوردهای دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی دانست و از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴ پروژه ی عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان قیروکارزین خبر داد  .
کریمی در خصوص پروژه های راه شهرستان اظهار داشت : روکش آسفالت گردنه ی شهید چوپانی ، از سرگیری تعریض و اصلاح محور قیر به جهرم  و آغاز به کار مجدد پروژه ، اتمام ۶ کیلومتر از محور قیر به فیروزآباد تا اردیبهشت ماه سال ۹۸ ، بهسازی و روکش آسفالت  راه روستایی باروس به طول ۱۰ کیلومتر و آسفالت محور شهر افزر به روستای مظفری از جمله اقداماتی است که به دغدغه مردم در زمینه راه های اصلی و روستایی پایان خواهد داد ؛ و طی بازدیدهایی که از روند انجام پروژه ها در حال انجام است پیشرفت قابل قبولی در اجرای پروژه مشاهده می‌شود .
نماینده ی عالی دولت در شهرستان قیروکارزین در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه ی ورزش گفت : احداث یکی بزرگترین مجموعه ی ورزشی جنوب استان در شهر مبارک از جمله اقدامات است که هم اکنون در حال اجراست . وی افزود : آغاز احداث مجموعه ورزشی حجاب بمنظور رفاه حال بانوان شهرستان از دیگر  اقدامات می باشد که در دهه ی مبارک فجر عملیات اجرایی آن با اعتبار هجده میلیارد ریال آغاز شد .کریمی همچنین به بهره برداری از مجموعه بزرگ ورزشی در دهستان هنگام در ایام الله دهه ی فجر خبر داد و گفت : بمنظور ایجاد محیطی سالم و بانشاط بمنظور تقویت روحیه ی شادی در بین جوانان دهستان هنگام این پروژه به بهره برداری رسید .
فرماندار شهرستان قیروکارزین همچنین از آغاز عملیات اجرایی ۶ زمین چمن مصنوعی روستایی ، تلاش جهت تکمیل زمین چمن مصنوعی شهر قیر و ساماندهی زمین ورزشی شهر کارزین خبر داد و گفت :  امیدواریم که  این  پروژه ها در هفته دولت به بهره برداری برسد و جوانان شهرستان از امکانات ورزشی ذکر شده  بهره مند شوند .
کریمی با اشاره به حوزه ی بهداشت گفت : بهره برداری از  مرکز جامع سلامت شهر افزر ، ارتقاء رتبه بیمارستان امام محمد باقر (ع) ، تجهیز بیمارستان به امکانات و خدمات  ، تسریع در تکمیل فاز دوم بیمارستان و تلاش در خصوص حضور بیشتر پزشکان متخصص از  جمله برنامه ی های حوزه ی بهداشت در شهرستان است که در حال پیگیری می باشد .
نماینده ی عالی دولت در شهرستان قیروکارزین با اشاره به پیگیری های صورت گرفته از سوی فرمانداری ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی  و امام جمعه شهر قیر در خصوص تخصیص آب سد سلمان فارسی به شهر قیر و دشت های شهرستان اظهار داشت : پیگیری های مستمر و چندین ماهه ی اخیر باعث شد تا انتقال آب از سد سلمان فارسی قیروکارزین باروش لوله های تحت فشار GRP به دشت های شهرستان با جدیت بیشتری در دستور کار وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی قرار گیرد .
کریمی گفت : در این روش علاوه بر روان شدن آب در دشت های قیروکارزین به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد . وی تصریح کرد : عملیات اجرایی انتقال آب شرب از سد سلمان فارسی به شهر قیر آغاز شده که تا چند ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید  .
وی در ادامه از همکاری مسئولین شهرستان بخصوص امام جمعه و نماینده ی مردم شهرستان های فیروزآباد ، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شوری اسلامی به جهت پیگیری های مسائل و مشکلات شهرستان تقدیر و تشکر نمود .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان گفت :  این انقلاب و پایداری آن حاصل صبر و استقامت مردان و زنانی است که با خون خود آن را به ثمر رسانده اند و ما باید قدردان آن باشیم .

وی با اشاره به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خواستار حضور پررنگ مردم و مسئولین شد و گفت : شهرستان قیروکارزین نیز همزمان با سراسر کشور چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن خواهند گرفت .

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید