به همت اداره بهزیستی شهرستان قیروکارزین صورت گرفت:

مراسم گرامیداشت ولادت امام علی (ع)، روز پدر و روز مددکار اجتماعی توسط اداره بهزیستی شهرستان قیروکارزین برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، به مناسبت  ولادت امام علی (ع)، جشن مددکاری اجتماعی در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان قیروکارزین به میزبانى این اداره و با حضور عبدالهادی میرزایی بخشدار بخش مرکزی، بهمن طالبی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قیروکارزین، مدیران مهادی کودک، تسهیلگران و مددکاران اجتماعی و کارکنان اداره بهزیستی به پاس گرامیداشت مقام مددکاران برگزار شد.

 رئیس اداره بهزیستی قیروکارزین در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام علی (ع) و گرامیداشت روز مددکار و روز پدر، مقام عالی امیرالمومنین (ع)را به عنوان برترین یاری رسانان و برپا دارنده عادلترین و مردمی ترین حکومت ها و الگوی حقیقی یک مددکار دانست واظهار داشت: امام علی بن ابیطالب (ع) در دوران کوتاه خلافتش، با رفتاری که نسبت به همه‌ی یتیمان و بینوایان و از کار افتادگان دارد به تمامی فرمانروایان می‌فهماند که وظیفه‌ی یک حکومت عدالت گستر و مردم دوست، رسیدگی دقیق و مهرآمیز به حال و روز طبقات رنجدیده و محنت کشیده و آسیب رسیده است

بهمن طالبی مددکار را دست گیرنده و یاور اقشار محروم و آسیب پذیر هر جامعه دانست  و افزود: مهم‌ترین اهداف زیست دسته جمعی انسان‌ها، بهره‌وری از کمک و همیاری دیگر مردمان در برخورد با مشکلات و مصائب می‌باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه مددکاران گفت: برای کمک به انسان‌ها باید به نحوی رفتار کرد که فرد متوجه توانمندی‌های حرفه‌ای خود شده و به این شکل با امکانات اجتماعی آشنا شود. در این شرایط است که می‌توان نسبت به بازیابی توانایی مددجویان امیدوار بود.

بخشدار مرکزی قیروکارزین نیز در این مراسم اظهار داشت: مشکلات و مسائل پیچیده که گریبانگیر افراد، خانواده ها و گروه های مختلف در جوامع بزرگ و کوچک می شود، بسیاری از افراد را نیازمند دریافت کمک و حمایت ازجانب سازمان های رسمی و غیر رسمی می کند.

عبدالهادی میرزایی بیان داشت: با ورود صنعت به زندگی انسان و همچنین تحولات مختلف، شرایط گوناگون اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی، از یک سو و بروز مسائل و مشکلات از سوی دیگر، نیازها و انتظاراتی را به وجود آورده است که توجه علمی و کارشناسانه به پدیده‌های مختلف اجتماعی را می‌طلبد.

این مراسم با پخش گزارش تصویری ا گوشه ای از خدمات بهزیستی شهرستان قیروکارزین،  شعر خوانی دو نفر از مددکاران اجتماعی و تقدیر از مدیرعامل موسسه خیریه حمدیه شهرستان قیروکارزین، مدیران و کارکنان مهادی کودک و همچنین تسهیلگران بهزیستی شهرستان قیروکارزین با اهدای لوح سپاس  همراه بود./

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید