با حضور مسئولان محلی و همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) صورت گرفت:

جشن بزرگ روز زن و مقام مادر همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س)  با حضور مسئولان محلی در شهرستان قیروکارزین برگزار شد.


به گزارش  قیروکارزین نیوز، فرماندار قیروکارزین با حضور در جشن بزرگ روز زن و تجلیل از مقام شامخ مادر در شهرستان قیروکارزین به ارزش ها و تاثیرات حضور زن در پیشبرد جامعه اشاره کرد و گفت :  از اعصار کهن تا کنون زنان نقشی مهم و سازنده ای در اعتلای ایران عزیز داشته اند و تربیت نویسنده گان ، مشاهیر ، عالمان و بزرگان علم ، خود گواه این ادعاست .
علی محمد کریمی تاکید کرد : مادران و زنان این مرز و بوم در پیروزی انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی همگام با مردان ، دست از تلاش برنداشته و با حضور در مجامع و محافل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و تقدیم فرزندان خود به انقلاب و نظام ، سهم بسزایی در انقلاب اسلامی و پایداری آن داشته اند .
کریمی گفت : هم اکنون که کشور دهه ی پنجاه خود را آغاز نموده باید زمینه های رشد و تعالی مدیران زن فراهم شود و در حوزه فرهنگی و اجتماعی حضور زنان و نقش تاثیر گذار آنها را در سلامت جامعه نباید نادیده گرفت .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در ادامه با تاکید بر نقش زنان در زندگی و تأسی از بانو فاطمه زهرا (س) گفت : حضرت فاطمه (س) نمونه‌ای از یک زن موفق در امور خانواده، مدیریت خانواده و یک سیاستمدار پیروز در جامعه بود .
کریمی به نقش محوری و اساسی زن در خانواده و حضور موثر او در اجتماع اشاره کرد و گفت : هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت مناسبی برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است .
وی وظایف مادران را بسیار خطیر دانست و خاطر نشان‌کرد : باید سرمایه های جامعه با تربیتی صحیح و اسلامی به جامعه تحویل داده شوند و زنان درکنار فعالیت های بیرون از منزل، وظیفه مادری و همسری را نیز به خوبی ایفا کنند .
فرماندار شهرستان قیروکارزین زهرای اطهر را الگوی تمام نمای همه بانوان این سرزمین دانست و تاکید کرد :  وظیفه دینی و اخلاقی همه ما این است که در راستای تبیین شخصیت والای این بانوی معظم بکوشیم.
کریمی با تشکر از اموربانوان فرمانداری و رابطین بانوان ادرات به خاطر برپایی این جشن، اظهار امیدواری کرد که در سالهای آینده شاهد برگزاری جشن‌های با شکوه‌تر و همراه باتبیین سیره ی فاطمی باشیم .
لازم به ذکر است در این مراسم تعدادی از زنان موفق سرپرست خانوار ، بانوان ورزشکا و کار آفرین و مادران و همسران شهدا مورد تجلیل قرار گرفتند .

       

       

       

        

        

        

         

       

       

         

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید