در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و در بخش مرکزی صورت گرفت :

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و  و با حضور مسئولان محلی آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی با مجموع اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال در بخش مرکزی برگزار شد.


به گزارش  قیروکارزین نیوز، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و  و با حضور مسئولان محلی آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی با مجموع اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال در بخش مرکزی برگزار شد.
فرماندار شهرستان قیروکارزین با اشاره به پروژه های عمرانی بخش مرکزی گفت : افتتاح بهسازی معابر شهرهای قیر ، کارزین و امامشهر با مجموع اعتبار ۲۲ میلیارد ریال ازجمله طرح هایی که بود که در دهه ی فجر امسال مورد بهره برداری قرار گرفت . 
علی محمد کریمی در ادامه در خصوص پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب خیابان صدران گفت : این طرح به طول سه کیلومتر و  با اعتبار ۴ میلیارد ریال در شهر امامشهر توسط آبفاشهری مورد بهره برداری رسیده است  .
کریمی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی  آبرسانی به شهرک شهید چمران در منطقه سر آسیاب  گفت :  این پروژه با هدف اعطاء حق انشعاب آب به ساکنین شهرک شهید چمران  جهت ساخت منازل مسکونی انجام می شود که اعتبار آن یک و نیم میلیارد ریال برآورد شده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : به دلیل نیاز مبرم بانوان شهرستان به یک سالن اختصاصی جهت انجام  فعالیت های ورزشی ، عملیات اجرایی ساخت سالن ورزشی حجاب ویژه بانوان با اعتبار سه میلیارد ریال شروع شده است .
وی در ادامه گفت : از دیگر پروژه های قابل افتتاح در حوزه ی ورزش افتتاح خانه ورزش روستایی و طرح بهسازی روستای علی آباد است که با مجموع اعتبار صد میلیون ریال به بهره برداری رسیده است .
کریمی در خصوص خدمات رسانی دولت به روستاهای فاقد دهیاری به  افتتاح بهسازی روستای مدخون اشاره کرد و گفت : این پروژه با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است که مجری طرح فرمانداری شهرستان قیروکارزین می باشد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین همچنین به بهره برداری از طرح سامانه های نوین آبیاری در روستای مدخون اشاره کرد و گفت : طی این طرح ۲۶ هکتار از اراضی کشاورزی روستای مدخون آبیاری قطره ای خواهند شد تا در مصرف آب صرفه جویی شود  وی افزود : این پروژه با اعتبار سه میلیارد ریال توسط جهاد کشاورزی به بهره برداری رسیده است .
وی در ادامه گفت : بهره برداری از طرح آبرسانی شهدای گمنام با اعتبار یک میلیارد ریال که با مشارکت آب و فاضلاب شهری و شهرداری قیرانجام شده و همچنین افتتاح مسکن مددجوی بهزیستی در روستای علی آباد با اعتبار ۲۷۰ میلیون ریال از دیگر طرح های قابل افتتاح در هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر در شهرستان قیروکارزین می باشد . 
کریمی در پایان  این پیروزی شکوهمند را خواست و اراده  ملت در مقابله با زور و تزویر رژیم پهلوی دانست و گفت : این ملت غیور در هشت سال دوران دفاع مقدس نشان دادند که  تا پای جان از آرمانهای انقلاب دفاع میکند . وی افزود : ملت ما نه تنها از هیچ تهدیدی حراس ندارد بلکه تهدیدهای غرب و شرق از آنها یک کوه ساخته است .

       

       

        

        

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید