در ششمین روز از دهه ی مبارک فجر صورت گرفت:

تعداد چهار پروژه عمرانی با اعتباری قریب به چهارده میلیارد ریال در ششمین روز از دهه  مبارک فجر با حضور مسئولان محلی افتتاح و یا کلنگ زنی شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، آیین بهره برداری از سه پروژ عمرانی و یک پروژه ی کلنگ زنی در بخش افزر در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان محلی برگزار شد.
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این مراسم با اشاره به خدمات نظام در طول چهل سال گذشته گفت : مردم و مسئولین آرامش خود را مدیون قطره های خون هزاران شهید گلگون کفن این سرزمین می دانند .
علی محمد کریمی در ادامه با اشاره به دستاورد های انقلاب و تبیین فلسفه ی انقلاب اسلامی مواردی را خاطر نشان کرد .
وی در ادامه باشرح مختصری در خصوص پروژه ها ی بخش افزر گفت :  افتتاح گلخانه سبزی و صیفی در روستای مظفر ی با اعتبار چهار و نیم میلیارد ریال از محل تسهیلات دولتی و آورده شخصی توسط بخش خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در خصوص افتتاح  کانال سنگ و سیمان روستای آبگرم گفت :  این کانال به منظور کنترل سیلاب و به طول۱۱۰ متر با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال ار محل اعتبارات استانی در روستای آبگرم ساخته شده است .
کریمی گفت : بمنظور جلوگیری از فرسایش خاک و حفظ رطوبت آن ، تغذیه آبهای زیر زمینی ، جلوگیری از هدر رفت نزولات آسمانی ، کنترل سیل های ویرانگر و تقویت پوشش گیاهی،  بند سنگی ملاتی در روستای کماسیج با اعتباری  بیش از ۶ و نیم میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی ساخته شده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان به مجموعه اقدامات انجام شده در روستای سرافزر بمنظور فراهم کردن امکانات رفاهی برای عشایر تیره جعفر بیگلو گفت : بمنظور تامین آب این عشایر پروژه انتقال آب چاه نربیشه با هدف آبرسانی به عشایر تیره ی جعفر بیگلو با اعتبار ۲ و نیم میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی کار خود را آغاز خواهد کرد .

       

       

       

       

        

       

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید