با حضور مسئولان محلی و ورزشی قیروکارزین صورت گرفت:

لیگ فوتسال شهرستان قیروکارزین با حضور مسئولان محلی و  ورزشی شهرستان  افتتاح شد که در بازی افتتاحیه این بازی ها پرسپولیس قیر و شهدای دهبه به مصاف هم رفتند که در پایان طرفین به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در مراسم افتتاحیه لیگ فوتسال قیروکارزین که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده بود حضور پیدا کرد .
در مراسم افتتاح این بازی ها پرسپولیس قیر و شهدای دهبه به مصاف هم رفتند که در پایان طرفین به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند . همچنین این مراسم با اجرای هنرهای رزمی و رژه تیمی همراه بود .
فرماندار شهرستان قیروکارزین هدف از برگزاری این لیگ را شناسایی استعداد های ورزشی شهرستان ، زمینه سازی و ترویج ورزش های گروهی ، کاهش ناهنجاری های اجتماعی ، تامین و ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی دانست .
کریمی در ادامه اظهار داشت : امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف و اشکال گوناگون مردم با آن سرو کار دارند . وی افزود : در شرایط زندگی ماشینی امروز ، ورزش به عنوان وسیله ای مطلوب برای تأمین قوای جسمی ، روحی ، نشاط و شادابی افراد است .
کریمی اذعان داشت : به دلیل گسترش شبکه‌های اجتماعی و محدود شدن ارتباطات رو در رو معضلاتی مانند چاقی، استرس، تنش و ‌بیماری‌های ناشی از کم تحرکی در جامعه افزایش یافته که ورزش در حل این معضلات تاثیر زیادی دارد.
فرماندار شهرستان قیروکارزین با اشاره به این نکته که هیچ فعالیتی به اندازه ورزش در افزایش امیدواری در جامعه و درمان بیماری‌ها موثر نیست، اظهار داشت : برای ورزش کردن امکانات، زمان و مکان خاصی لازم نیست و ورزش را می‌توان در هر شرایطی با انجام چند حرکت برای رفع خستگی انجام داد.
کریمی توسعه اماکن ورزشی، ایجاد بسترهای مناسب، شناسایی استعدادهای برتر، حمایت های مالی و معنوی از ورزشکاران و ترویج آن می تواند در کاهش انحرافات اجتماعی و گرایش به اعتیاد جوانان موثر دانست و تاکید کرد : شهرستان قیروکارزین با اعتباراتی که در زمینه ورزش در سال جاری هزینه کرده در این راستا قدم برداشته است .

       

       

       

       

       

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید