با شهر کارزین صورت گرفت :

با حضور فرماندار قیروکارزین منزل مسکونی مددجوی تحت پوشش بهزیستی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیون ریال افتتاح شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منزل مسکونی، مددجوی تحت پوشش بهزیستی در شهر کارزین افتتاح شد.
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : با توجه به طرح احداث مسکن جهت خانواده های تحت پوشش بهزیستی دارای بیش از دو معلول، این خانواده نیز مشمول کمکهای بلاعوض تامین مسکن به (مبلغ ۳۲میلیون تومان ) شده است .
علی محمد کریمی در ادامه افزود : سازمان بهزیستی در چارچوب اعتبارات مصوب در قوانین بودجه سالانه خود اقدام به تأمین خدمات توانبخشی، حمایتی، آموزشی و حرفه آموزی موردنیاز معلولان تحت پوشش خود می نماید؛  که تامین مسکن از جمله ی این اقدامات است .
وی با اشاره به اینکه بهزیستی به تنهایی قادر به رفع مشکلات موجود جامعه هدف خود نیست اظهار داشت : همکاری و مساعدت سایر دستگاههای اداری مرتبط با بهزیستی در خدمات رسانی و تامین امکانات و رفاهیات مرتبط با جامعه ی معلولین از اهمیت بالایی برخوردار است که نباید از آن غافل بود .
فرماندار شهرستان قیروکارزین تاکید کرد : همه ما تلاش خواهیم کرد که شرایط بهتری برای معلولان مهیا کنیم و آنها را در زندگی اجتماعی همراهی کنیم تا به مسیر توسعه  و رشد دست یابیم .
کریمی در ادامه از منزل یک خانواده تحت پوشش بهزیستی در شهر قیر نیز دیدن کرد و مسایل و‌ مشکلات آنها مورد بررسی قرار  داد .
وی در این بازدید رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه خانواده‌های نیازمند تحت پوشش بهزیستی را کاری ارزشمند و پسندیده عنوان کرد و گفت :  باید تلاش کنیم این بازدیدها و دیدارها به صورت مستمر بوده و به مراسم یا مناسبت های خاص ختم نشود .

        

         

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید