با حضور معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس صورت گرفت :

معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس گفت : بهره برداری از ۶۴ پروژه ی عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان هدیه کوچکی است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم مردم شهرستان قیروکارزین می شود.


به گزارش قیروکارزین نیوز، با حضور سید احمد احمدی زاده  و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، پنج پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان قیروکارزین به بهره برداری رسید .
معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس در آئین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان قیروکارزین گفت : بهره برداری از ۶۴ پروژه ی عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان هدیه کوچکی است که  در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم مردم شهرستان قیروکارزین می شود .
وی در ادامه افزود : بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، هزار و هفت پروژه با اعتبار سه هزار و چهل میلیارد تومان در استان فارس به بهره برداری خواهد رسید که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است .
احمدی زاده در ادامه از دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر کرد و گفت : بهره برداری از دو پروژه آبرسانی در دهستان هنگام و مبارک آباد ۱۰ روستا را از آب آشامیدنی برخوردار خواهد کرد که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد .
وی افزود : همانگونه که مردم قدردان نظام می باشند ؛ مسئولین نیز باید قدر مردم را بدانند . احمدی زاده تصریح کرد : تمامی افتتاحیه ها با وجود موانع و محرومیت هایی بوده که همه شاهد آن هستیم .
معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس گفت : ما در دورانی هستیم که آمریکا و ایادی آن جنگ روانی و اقتصادی را علیه ما شروع کردند که ملت ایران با همراهی مسئولین ، صبورانه با وجود تمام سختی‌ها و موانع در برابر مشکلات پا بر جا و استوار ایستادگی می کنند  .
احمدی زاده اذعان داشت : یکی از ایراداتی که بر مسئولین جایز می باشد این است که گفتمان بین نسلی را برای کسانی که انقلاب و جنگ را ندیده اند به شیوه ی صحیح انجام نداده اند که اگر مقایسه ای در دستاوردهای قبل و بعد انقلاب اسلامی انجام شود ؛ خدمات نظام به صورت محسوس و ملموسی درک خواهد شد و عظمت خدمات جمهوری اسلامی به جوانان ثابت می شود .
وی با اشاره به رویکرد استاندار فارس در خصوص اولویت های کاری استانداری گفت : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  ، معیشت و سرمایه‌گذاری از جمله اولویت های کاری استانداری است که در طول سال جاری و سال آتی در کارگروههای ویژه مورد  بررسی قرار خواهد گرفت .
در ادامه علی محمد کریمی فرماندار شهرستان قیروکارزین با اشاره به بهره براداری از مجموعه آب تنگ روئین گفت : این پروژه شامل روستاهای تنگ روئین ، نهویه ، بریخون ، شولی و آب باد بوده که به منظور تامین آب آشامیدنی ۵۹۰ خانوا از مردم دهستان مبارک آباد به بهره برداری رسیده است . وی افزود : ۲۶ کیلومتر لوله گذاری  و ساخت مخزن ۴۳۰متر مکعب از جمله اقدامات پروژه بوده که با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال توسط آبفا روستایی انجام شده است .
کریمی در ادامه گفت : ساخت سالن ورزشی چند منظوره در روستای هنگام با امکانات رختکن و سرویس بهداشتی و به متراژ ۱۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال توسط ورزش و جوان از جمله پروژه هایی است که  امروز به بهره برداری می رسد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین  گفت : در حوزه ی کشاورزی با توجه به اینکه شغل غالب مردم شهرستان کشاورزی می باشد اجرای کانالهای پایاب سد سلمان فارسی در دشت قیر را خواهیم داشت . وی افزود : این طرح در منطقه چهار صدران به طول ۱۵ کیلومتر و اعتبار  ۱۸ میلیارد ریال  توسط جهاد کشاورزی اجرا گردیده است .
وی همچنین اظهار داشت : به منظور تامین آب آشامیدنی مجموعه هورز و هنگام با خرید و کارگذاری ۲۶ کیلومتر لوله و ساخت مخزن بتنی ۲۰۰ متر مکعبی ، تجهیز ایستگاه پمپاژ ، برق رسانی به طول ۵۰ متر و صد مت فنس کشی ۲۵ میلیارد ریال اعتبار توسط آبفا روستایی صرف این پروژه شده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین  در پایان به کلنگ زنی آسفالت راه روستایی باروس اشاره کرد و گفت : این آسفالت به طول ده کیلومتر و عرض ۶ متر ،  چهل میلیارد ریال اعتبار صرف آن خواهد شد و کارفرمای پروژه اداره کل راه و شهرسازی می باشد .

       

      

       

       

       

       

       

       

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید