با حضور فرماندار قیروکارزین، بخشداران مرکزی و افزر و در نخستین روز از دهه مبارک فجر  دو مراسم پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهر قیر و روستای نه تن برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، فرماندار قیروکارزین پس از حضور در مراسم بزرگ پیاده روی در شهر قیر در مراسم پیاده روی بزرگ خانوادگی در روستای نه تن در بخش افزر شرکت کرد.

علی محمد کریمی در مراسم اهدای جوایز پیاده روی بزرگ خانوادگی روستای نه تن که با حضور اهالی روستای نه تن، کماسیج، کردیل و محمد آباد برگزار شد به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخته و  اظهار داشت : مقایسه ایران قبل و بعد از انقلاب، می‌تواند واقعیت‌های مهمی را برای نسل‌های پس از انقلاب آشکار کند .

وی انقلاب اسلامی را شروع دگرگونی های بزرگ و بنیادی در ایران و کشور‌های منطقه دانست  و تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی کشور که هجمه های مختلفی بر علیه ما وارد می شود ، اهمیت تبیین دستاوردهای انقلاب بر عهده ی تک تک مسوولین می باشد .
فرماندار شهرستان قیرکارزین با اشاره به لازمه  تحقق شعار افتخار به گذشته و امید به آینده، تصریح کرد: دستاوردهای مختلف در حوزه علم و  فناوری، سیاست، فرهنگ، ادب، هنر و امنیت حکایت از کارنامه ی پر بار چهل ساله  انقلاب اسلامی دارد که مردم این کشور بر آن می بالند.
کریمی با اشاره به برهه حساس زمانی در تاریخ جهان، ادامه داد: با توجه به گسترش ظرفیت های ارتباطی، تمرکز دشمنان با تکیه بر شبه افکنی و استفاده از تجهیزات مختلف رسانه ای در این راستا که باورهای ما را هدف قرار داده اند ما باید بیش از گذشته هوشیار باشیم.
وی با اشاره به وحدت همه جانبه، بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تاکید و اضافه کرد: برنامه ها و فعالیت ها نباید محدود به زمان شود و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی با ارائه آمار مستدل و صحیح و توسعه پتانسیل های فرهنگی و هنری از اهمیت بالایی برخوردار است .
به گزارش قیروکارزین نیوز، فرماندار شهرستان قیروکارزین در مراسم پیاده روی روستای نه تن به جوانان روستا قول احداث زمین چمن مصنوعی در سال آینده را داد .

       

       

       

       

       

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید