با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس

با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس دومین کارگاه آموزشی بخشداران جنوب غرب فارس در شهرستان قیروکارزین برگزار شد.


به گزارش  قیروکارزین نیوز، دومین کارگاه آموزشی بخشداران جنوب غرب استان فارس باشرکت بخشداران شهرستان های فیروزآباد ، قیروکارزین ، جهرم و با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در شهرستان قیروکارزین برگزار شد .
مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در مراسم آغازین این کارگاه بیست ساعته اظهار داشت: به منظور ارزیابی متمرکز بخشداران با برگزاری دو دوره آموزشی ۲۰ ساعته اول و تکمیلی توسط دفتر سیاسی استانداری فارس ، بخشداران را برای انتخاباتی که پیش رو داریم آماده می کنیم .
استوار میمندی تصریح کرد : در ادامه با ارزیابی میدانی ، عملکرد بخشداران و سنجش میزان اثر بخشی کارگاه آموزش اول ، اقدام به برگزاری دوره های تکمیلی خواهیم کرد که در آموزش دوم نقطه ضعف ها را به قوت تبدیل کرده و نقاط قوت را تقویت خواهیم کرد .
مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس از دیگر اهداف این آموزش ها را  شناسایی ظرفیت‌ها ، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بخشداران در انتخاب معاونان فرماندار و فرماندار عنوان کرد .
استوار میمندی گفت : با ارزیابی میدانی که از بخشداران بعمل خواهد آمد  درصورت نیاز از بخشداران مجرب برای تصدی پست های مدیریتی در وزارت کشور استفاده خواهد شد .
وی گفت : بخشدار و فرمانداری که  از بدنه سیستم انتخاب شوند جنس کار را بلد بوده و به امور آشنا می باشد و انگیزه لازم را برای بروز خلاقیت دارد و در نتیجه حواشی و مشکلات کمتری برای  اداره  وظایف محوله در پی خواهد داشت .
به گزارش قیروکارزین نیوز، در این کارگاه دو روزه مباحثی از قبیل امور سیاسی ، امنیتی ، تقسیمات کشوری ، انتخابات ، مالی و توسعه روستایی ،  مدیریت بحران و فنی آموزش داده شد  ./انتهای پیام


برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید