سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری فارس در دیدار با فرماندار و بخشداران شهرستان قیروکارزین :

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری فارس در دیدار با فرماندار و بخشداران شهرستان قیروکارزین گفت: با توجه به وجود روحیه همدلی و اتحاد در کشورو با همت مردم و مسوولان از مراحل سخت و دشوار تحریم ها گذر خواهیم کرد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، در این دیدار، احمد احمدی زاده در دیدار با فرماندار و بخشداران شهرستان قیروکارزین اظهار داشت: به یاری خداوند متعال و با توجه به اتحاد و همبستگی که بین رهبری نظام، دولت، مردم و مسوولان وجود دارد از مراحل سخت تحریم های ظالمانه و غیر بشری که بر علیه نظام جمهوری اسلامی تحمیل شده گذر خواهیم کرد و دشمنان را از کرده خود  مایوس و پشیمان می کنیم  .
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تحلیل مسائل سیاسی، امنیتی و اجتماعی و در رابطه با مشکلات فرارو گفت: اگر با همدلی، اتحاد و همبستگی تمام نیروهای معتقد به  نظام؛ ضمن پذیرش تکثر آرا و عقاید و اصلاح با مشی اعتدال،  وحدت و همبستگی اسلامی و ملی حاصل بشود که این امر محقق شده، هیچ دشمن بیرونی قادر به تهدید یا شکست ما نخواهد بود . 
در این نشست معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و افزر با ارائه گزارش سیاسی ، امنیتی اجتماعی و اقتصادی در حوزه تحت اختیار خود، مواردی را مطرح کردند .
فرماندار قیروکارزین نیز با جمع بندی موارد مطروحه وضعیت سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی شهرستان را رضایت بخش توصیف کرد و اظهار داشت : مسائل و مشکلات اقتصادی در شرایط فعلی و با توجه به تحریم های صورت گرفته وجود دارد، اما در اراده مردم در حفظ و حراست از نظام خللی وارد نکرده است .
کریمی خواستار حل مسائل مشکلات در حوزه های آب، کشاورزی و صنعت شد و اضافه کرد: به منظور رفع مشکلات در زمینه کمبود سوخت موتور پمپ های دیزلی بخش کشاورزی، قیمت پایین محصولات کشاورزی، استمهال وام های کشاورزی و صنایع مرتبط، تسهیل و  افزایش تسهیلات بانکی به بخش صنعت و مشاغل خانگی و روستایی و دادن امکانات بیشتر به افراد نیازمند زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی( ره ) و توجه بیشتر به رفع  مشکلات عشایر شهرستان باید تلاش های بیشتری صورت گیرد./انتهای پیام


برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید