در نشست مسوولان ارشد شهرستان قیروکارزین با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت :

در نشست مسوولان ارشد شهرستان قیروکارزین با وزیر راه و شهرسازی مسائل و مشکلات و تصمیم گیری در راستای تسریع روند اجرایی پروژه های محور های فیروزآباد به قیر و کارزین، قیر به جهرم، قیر به خنج، هنگام به عسلویه و راه های روستایی مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش قیروکارزین نیوز، در دیدار فرماندار قیروکارزین، امام جمعه شهر قیر و نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی ، مسائل و مشکلات حوزه راه شهرستان قیروکارزین بررسی شد.
فرماندار شهرستان قیروکارزین اظهار داشت: با توجه به مسائل و مشکلات حوزه راهداری، مصوباتی در راستای انجام هر چه سریع تر پروژه های راهداری مورد تصویب قرار گرفت .

علی محمد کریمی افزود : به منظور تسریع کار در پروژه محور قیر به فیروز آباد با توجه به طولانی شدن مدت زمان انجام پروژه ، وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که این پروژه با شتاب بیشتری پیگیری شود.
وی در خصوص محور قیر به جهرم اظهار داشت : با لغو قرار داد با پیمانکار قبلی ، قراردادی با پیمانکار جدید انعقاد شده و تصمیمات جدیدی در خصوص پروژه ی مذکور گرفته شده است .
فرماندار قیروکارزین تصریح کرد : در این جلسه  تصمیمات خوبی در خصوص محور های فیروزآباد به قیر و کارزین، قیر به جهرم ، قیر به خنج ، هنگام به عسلویه و راه های روستایی اتخاذ شد.

/انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید