امام جمعه قیروکارزین:

امام جمعه قیروکارزین گفت: بازگشت اسلام به عرصه جهانی با انقلاب اسلامی محقق شده است و امروز اسلام به عنوان یک دین سیاسی و مدیریتی در دنیا مطرح است.


به گزارش قیروکارزین نیوز، حجت الاسلام عنایت الله اکبری صبح امروز در نشست اداری این شهرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی مهمترین حادثه قرن بوده و این رخداد شگفت انگیز تحول و اثر بزرگی در دنیای امروز داشته است.

وی افزود: مسوولان ما باید به خاطر بهره مندی از نعمت خدمتگزاری در چنین نظامی شکرگزار خداوند باشند.

اکبری بیان داشت: نباید مشکلاتی مانند گرانی و اختلاس را نقص انقلاب و نظام اسلامی دانست چرا که این اشتباهی بزرگ است و هیچ حکومتی از چنین مشکلاتی مبرا نیست.

امام جمعه قیروکارزین گفت: تاثیرات انقلاب اسلامی فوق العاده است و نباید با شنیدن چند شعار، منفعل عمل کرده و این بزرگترین حرکت وحدت آفرین در طول تاریخ را نادیده بگیریم.

وی نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا را بسیار اثر گذار دانست و تاکید کرد: یکی از تاثیرات مهم نظام اسلامی تغییر گفتمان ها از سیاست و مرزهای جغرافیایی به ایدئولوژی و معرفی اسلام به عنوان یک نظام  سیاسی است.

اکبری اضافه کرد: امروز اسلام به عنوان یک دین سیاسی و مدیریتی در دنیا مطرح است و دیگر کمونیسم، سکولار و لیبرال نمی تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و اسلام پیشتاز است.

امام جمعه قیروکارزین با اشاره به این که این مکتب مانند سایر مکاتب بی ریشه و اساس نیست که به راحتی از هم بپاشد ابراز داشت : تاکنون هیچ دینی اینچنین مورد هجمه های مختلف و به زبان های گوناگون توسط رسانه ها نبوده است و امروز بازگشت اسلام به عرصه جهانی توسط انقلاب اسلامی محقق شده است.

وی خطاب به مسوولان ادارات گفت: شاید گاهی کوتاهی ما مسوولان مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند و این وظیفه ما است که با تلاش برای خدمت و حفظ نظامی که هزاران خون به پای آن ریخته شده مانع این کار شویم.

اکبری در پایان افزود: برنامه های پیروزی انقلاب در قالب کمیته های مختلف تدوین شده و تمام ادارات باید با هماهنگی و اجرای منظم امور این برنامه ها را هرچه زیباتر از قبل برگزار کنند.

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید