فرماندار قیروکارزین:

فرماندار قیروکارزین با تاکید بر اینکه نظام اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردها پس از حادثه کربلا است گفت: بر همگان آشکار است که فشارهای دشمنان نه دولت ها بلکه نظام اسلامی را نشانه گرفته است.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی صبح امروز در نشست اداری این شهرستان اظهار داشت: حساسیت موضوعاتی که در چهل سال اخیر نظام اسلامی در صحنه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و سایر حوزه ها با آن مواجه بوده برای تمام ما آشکار است.

وی ادامه داد: هر چه بیشتر از عمر انقلاب سپری شده، هجمه ها نیز علیه نظام اسلامی افزایش بیشتری یافته و فشارها و تحریم ها در دوره های مختلف رنگ و بوی جدیدتری به خود گرفته است.

فرماندار قیروکارزین اضافه کرد: تحریم و فشارهای دشمنان نه برای فشار به دولت ها بلکه برای تضعیف نظام اسلامی صورت گرفته است.

وی افزود: امروز وقت آن است که دست از شعارهای تکراری برداریم و با پیگیری مطالبات به حق مردم مشکلات را به گردن گذشتگان نیندازیم چرا که آیندگان نیز کاستی ها را به ما نسبت خواهند داد.

کریمی با بیان این که نباید در دام توطئه های دشمن گرفتار شویم خاطرنشان کرد: این انقلاب ثمره خون هزاران شهید است و با وجود اختلاف نظر و دیدگاه هیچ جریان و گروهی نمی تواند آن را به نام خود مصادره کند و ما باید پاسدار این نظام به عنوان بزرگترین دستاورد اسلام پس از حادثه کربلا باشیم.

این مقام مسوول ابراز داشت: دشمن چنان برای ما برنامه ریزی کرده که می گوید نظام اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را جشن نخواهد گرفت و ما باید به کوری چشم دشمنان و با برنامه ریزی هدفمند برنامه های ویژه پیروزی انقلاب را در چهل سالگی آن باشکوهتر از گذشته برگزار کنیم.

فرماندار قیروکارزین گفت: تکریم و نکو داشت ارباب رجوع باید اولویت کار ادارات باشد و مدیران و کارشناسان ادارات نسبت به وظایف و حوزه کاری خود اطلاعات دقیق و کافی داشته باشند تا مردم را سرگردان نکنند.

وی ادامه داد: اگر دستگاهی در حوزه وظایف خود ضعیف عمل کرده و ایجاد نارضایتی کند عذر آن مدیر خواسته و برخورد قانونی خواهد شد.

کریم در پایان بر نکاتی همچون تلاش ادارات برای جذب سریع اعتبارات، برنامه ریزی برای دهه مبارک فجر، هماهنگی ادارات با فرمانداری جهت حضور مدیران کل در شهرستان، همکاری ادارات با دادگستری شهرستان، بررسی مشکلات در حوزه راه  و آمادگی کمیته مدیریت بحران شهرستان در تمام شرایط تاکید کرد.

/انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید