فرماندار قیروکارزین :

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : پژوهش در هر موضوع، به هر گونه و در هر سطحی که انجام شود، نیازمند تلاشی منسجم و نظام‌مند است .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در همایش بزرگداشت هفته پژوهش که با حضور دانشگاهیان ، مسئولان ادارات و محققان شهرستان برگزار شد اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش آشنایی هر چه بیشتر مردم با اهمیت پژوهش، نقش، جایگاه و تأثیر آن در اداره سازمان‌ها، اداره کشور و جامعه و بهبود وضع زندگی شهروندان می باشد .

فرماندار قیروکارزین گفت : در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود  دانسته‌های ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهش‌هایی که خود انجام می‌دهیم، به دست می‌آید .

کریمی تاکید کرد : موفقیت و توسعه پژوهش در هر جامعه نیازمند گسترش رویکرد پژوهشی در آن جامعه می باشد که باید با نگاهی مبتنی بر پژوهش نسبت به موضوع‌های گوناگون تصمیم گیری کرد .

وی افزود: نگاه کنجکاوانه ازجمله ویژگی های یک پزوهشگر موفق است و پژوهشگران باید با نگاهی موشکافانه به پدیده‌های پیرامون خود دقت کرده و با ذهنی پویا و پرسشگر در راستای یافتن پاسخ‌های تازه باشند .

این مقام مسوول در خصوص لزوم رویکرد پژوهش‌ در آموزش گفت :  توسعه پایدار و تمام جانبه در هر کشوری به نحو قابل توجهی در گرو گسترش کمی وکیفی فعالیت‌های پژوهشی آن کشور است  و  اگر نگاهی دراز مدت به امر پژوهش داشته باشیم، می توان با این رویکرد شرایط رشد توسعه را شتاب بیشتری داد .

فرماندار شهرستان قیروکارزین تصریح کرد : گسترش پژوهش درگرو تعامل سازنده تمام بخش‌های آموزشی و پژوهشی کشور است و هیچ یک از سازمان‌ها به تنهایی نمی‌توانند به بهبود وضع پژوهش در کشور کمک کنند.

کریمی اضافه کرد: پیشرفت در این زمینه نیازمند عزمی تمام جانبه است و در این راستا دانشگاه ها ، مراکز رشد و فناوری و آموزش و پرورش باید با تعامل و همکاری به جایگاه مطلوب دست یابند .

لازم به ذکر است در پایان مراسم با نظر کمیته داوری، زهرا پربار ،  محسن مرادی و مجتبی اکبری به ترتیب به عنوان پژوهشگران برتر حائز رتبه های اول تا سوم شدند و با اهدای لوح سپاس از سوی فرماندار شهرستان قیروکارزین مورد تقدیر قرار گرفتند .

همچنین با اهداء لوحی از سوی فرماندار قیروکارزین از موسس پژوهسرای حاج حمزه فتحی شهرستان قیروکارزین نیز تقدیر به عمل آمد ./

انتهای پیام

گزارش تصویری


        

       

        

        

        

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید