در قیروکارزین صورت گرفت

معصومه فروتن معاون امور اجتماعی بهزیستی استان فارس از اداره بهزیستی قیروکارزین و مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان بازدید کرد و در نشستی با کارکنان مسائل و مشکلات مربوطه بررسی شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، معصومه فروتن معاون اموراجتماعی بهزیستی استان فارس و کارشناسان حوزه امور اجتماعی این سازمان از اداره بهزیستی قیروکارزین و مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان بازدید  و در نشستی با کارکنان مسائل و مشکلات این حوزه را بررسی کردند.

در ابتدای این نشست طالبی رئیس اداره بهزیستی قیروکارزین ضمن عرض تشکر و خیر مقدم از حضور معاونت بهزیستی استان فارس و هیات همراه در بهزیستی قیروکارزین اظهار داشت: معاونت بهزیستی استان فارس از معاونت های برتر در سطح کشور هستند که این نشان دهنده تلاش و خلاقیت این معاونت می باشد .

وی افزود:  حضور معاونت در شهرستان باعث ایجاد روحیه و تلاش بیشتر برای کارکنان در راستای انجام بهینه امور خواهد بود .

معاونت امور اجتماعی بهزیستی فارس در این نشست بیان داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته هدف ما حضور در تمام شهرستان ها در طول سال می باشد اما گاهی به خاطر کمبود وقت و امکانات این امر میسر نمی شود.

معصومه فروتن افزود: امور اجتماعی بهزیستی فارس چند سال پی در پی است که رتبه یک کشور را کسب می کند و این جز با تلاش تمام کارشناسان و کارکنان این حوزه در سطح شهرستان ها محقق نمی شود . 

معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی فارس ضمن قدر دانی از حضور نیروهای متخصص و توانمند در بهزیستی قیروکارزین اضافه کرد: تمام کارکنان در سازمان بهزیستی در تمام حوزه ها به صورت زنجیر وار با یکدیگر کار کرده و یکدیگر را حمایت می کنند چرا که با نگاه سیستمی و گروهی در تمام حوزه ها موفق خواهیم بود .

وی یکی از پتانسیل ها و نقاط قوت بهزیستی این شهرستان را اختصاص اورژانس اجتماعی بر شمرد و تصریح کرد: حضور این مرکز درشهرستان با وجود نیروهای متخصص و توانمند از نقاط قوت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است و ماباید درزمینه آموزش ها در سایرحوزه ها نیز از وجود این نیروهای متخصص استفاده مطلوب کنیم .

این مقام مسوول آموزش را یکی از مهم ترین بخش های پیشگیری دانست و افزود: اگر ما اطلاعات و آموزش های خود را در زمینه آسیب ها با توجه به تغییرات مداوم آن ها به روز نکنیم اثر بخشی خود را از دست می دهیم چرا که پویایی و دانش افزایی لازمه ارائه آموزش های تخصصی بوده و به تحقق اهداف ما سرعت می بخشد.

وی ادامه داد جامعه هدف ما نیاز به افراد متخصص با علم روز دارد چرا که مجهز نبودن ما به تخصصهای لازم مارا از گروههای هدف دور کرده و دچار روزمرگی می کند .معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس اظهار داشت تعامل برون سازمانی لازمه تحقق اهداف آموزشی بهزیستی در حوزه های مختلف خواهد بود ووظیفه ما تلاش برای بهبود این تعاملات و همکاریها برای مشارکت بیشتر و بهتر سازمانها باشد .

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید