با حضور مسوولان محلی

آئین تکریم و معارفه رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی قیروکارزین برگزار شد.


فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : کارگاههای عمرانی که از سوخت فسیلی استفاده می کنند نباید به هیچ وجه به واسطه کمبود سوخت پروژه ی خود را متوقف کنند .

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در مراسم تکریم و معارفه رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی قیروکارزین اظهار داشت: با توجه به اینکه اقتصاد کشور بر پایه نفت و گاز می باشد باید سعی کنیم با فرهنگ سازی مناسب میزان استفاده از منابع سوخت را به حداقل برسانیم .
فرماندار قیروکارزین گفت : اهمیت جایگاه های نفت و گاز در نزد دولت‌ها و مردم بسیار زیاد بوده و همواره در مرکز توجه قرار داشتند و کسانی که در این پست عهده دار مسولیت می شوند نیز باید  به این حساسیت‌ها واقف باشد .
کریمی تصریح کرد : شهرستان قیروکارزین نیز دارای توقعاتی در حوزه  سوخت است که امیدواریم با همکاری یکدیگر راهکارهای مناسبی در اختیار مردم و مجموعه دولت قرار دهیم .
 وی بیشترین سوخت مصرفی در این شهرستان را در بخش کشاورزی دانست و اذعان داشت : تقریباً دوهزار حلقه چاه کشاورزی در شهرستان وجود دارد که از منبع سوخت فسیلی استفاده می کنند و این آمار به صورت میانگین ۵۰ درصد افراد شهرستان را در بر می‌گیرد .
این مقام مسوول ادامه داد : با وجود کم وکاستی‌هایی که این شهرستان در زمینه سوخت داشته خوشبختانه با مدیریت صحیح تا کنون نارضایتی عمومی در این زمینه پیش نیامده است .
کریمی همچنین گفت : کارگاه های عمرانی که از سوخت فسیلی استفاده می‌کنند خصوصاً در حوزه ی جاده سازی ، گاز رسانی و برق رسانی باید در اسرع وقت سوخت شان تامین شود تا به هیچ وجه پروژه ای به واسطه کمبود سوخت متوقف نشود.
وی خواستار تامین سوخت ذخیره برای مواقع اضطراری در شهرستان شد و گفت : باتوجه به شرایط خاصی که در شهرستان حکم فرماست و بسترحوادثی از جمله زلزله‌ ، سیل ، گردنه های صعب العبور جهت دسترسی به عشایر در مواقع بحران و همچنین روستاهای دوردست دهستان های هنگام و زاخرویه می باشد، شرکت پخش فرآورده های نفتی باید برای مواقع بحران سوخت ذخیره داشته باشد تا مدیریت بحران به سهولت انجام پذیرد .
کریمی در خصوص کاهش حداقلی نارضایتی اجتماعی در این شهرستان در رابطه با تامین سوخت ابراز داشت : عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که کمترین نارضایتی در بخش سوخت به وجود آید .
وی همچنین خواستار تعامل هر چه بیشتر رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی با دستگاه های اجرایی و مجموعه مدیریتی شهرستان  شد و از وی خواست تا در مواقع بحران با تصمیم گیری های سنجیده و آنی از بروز حادثه جلوگیری کرده و فرصت سوزی صورت نگیرد.
در پایان طی حکمی که از سوی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی قرائت شد غلامعلی یکه تاز به عنوان رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان منصوب شد و فرماندار شهرستان قیروکارزین با اهدای لوح سپاس از خدمات محمد علی بهادر جهرمی به عنوان رئیس سابق این اداره تقدیر و تشکر کرد.

       

       

       

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید