در دیدار فرماندار قیروکارزین با مدیرعامل شهرک های صنعتی فارس مطرح شد

فرماندار قیروکارزین در دیدار با مدیرعامل شهرک های صنعتی فارس از در دست مطالعه بودن دو ناحیه صنعتی در بخش افزر قیروکارزین خبر داد و گفت:اکنون ۲۸ قرارداد در شهرک صنعتی قیروکارزین با سرمایه‌گذاران منعقد شده که از این تعداد ۶ واحد به بهره برداری رسیده و ۱۵ واحد در حال ساخت و ساز می باشد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی با مدیرعامل شهرک های صنعتی فارس در خصوص بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی قیر و کارزین دیدار کرد .
فرماندار قیروکارزین ، مطالعه دو ناحیه صنعتی در بخش افزر و مرکزی ارائه خدمات تلفن و اینترنت به واحدهای صنعتی بر اساس تفاهمنامه بین شهرک های صنعتی فارس و شرکت فراهوش را از جمله مصوبات این جلسه دانست .
کریمی همچنین در خصوص اجرای فاز دوم پروژه زیرسازی و آسفالت معابر شهرک صنعتی و فاز دوم شبکه روشنایی معابر این شهرک گفت: مناقصه قرارداد انجام گرفته و تا یک ماه آینده کار پروژه آغاز خواهد شد.
وی افزود : زیرسازی و آسفالت جاده دسترسی باند رفت خیابان نوآوران و جدول گذاری جاده‌ ی دسترس نیز در حال اجرا می باشد.
فرماندار قیروکارزین اضافه کرد : شهرک صنعتی قیروکارزین به وسعت ۸۰ هکتار با کاربری های شیمیایی ، غذایی ، فلزی ، سلولوزی، کانی غیرفلزی ، بهداشتی و یکبار مصرف می باشد که تاکنون ۲۸ قرارداد با سرمایه‌گذاران منعقد شده که از این تعداد ۶ واحد به بهره برداری رسیده  و ۱۵ واحد در حال ساخت و سازی باشد./

انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید