در بازدید فرماندار قیروکارزین از اداره بهزیستی صورت گرفت

فرماندار شهرستان قیروکارزین با بازدید از اداره بهزیستی در میز خدمت این اداره به تقاضاهای تعدادی از مددجویان زیر پوشش رسیدگی کرد .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در بازدیدی که از اداره بهزیستی قیروکارزین و مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان داشت از نزدیک به بررسی موانع و مشکلات کاری کارکنان این اداره پرداخت و در ادامه با حضور در میز خدمت اداره بهزیستی به تقاضاهای تعدادی از مراجعه کنندگان و مددجویان زیر پوشش رسیدگی کرد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین اغلب مشکلات مطرح شده را در حوزه مسکن مهر مددجویان زیر پوشش بهزیستی عنوان کرد و خاطر نشان کرد : مدیر عامل پروژه ی مسکن مهر مدد جویان زیر پوشش بهزیستی در یک مهلت  ۱۰ روزه با برگزاری مجمع عمومی، تمام اطلاعات اقدامات صورت گرفته در مسکن مهر را در اختیار متقاضیان قرار دهد .
کریمی افزود : در صورت همکاری متقاضیان باید کار ساخت و ساز ۱۵۰ واحد مسکن مهر بهزیستی هر چه سریعتر آغاز شود و یا اینکه طی مزایده و  واگذاری این منازل ، اصل پول و سود آن به مددجویان برگشت داده شود.

در ادامه این میز خدمت توسط فرماندار قیروکارزین به سایر مشکلات مددجویان در حوزه های مختلف رسیدگی و از معاونت های مختلف بهزیستی قیروکارزین نیز بازدید شد./ 

      

      

      

      

      

      

      

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید