با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری فارس صورت گرفت

با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری فارس آیین تکریم و معارفه شهردار شهر قیر برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، در روز چهار شنبه  هفتم آذر ماه آیین تودیع و معارفه شهردار شهر قیر با حضور لقمانی،مدیر کل امور شهری وشوراهای استانداری فارس،حجت الاسلام والمسلمین اکبری امام جمعه ، کریمی فرماندار، ظریفی معاون فرماندار،بخشداران، عضای شورای اداری شهرستان،روسای شوراهای اسلامی شهرها و جمعی از معتمدان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم، امام جمعه شهرستان ضمن تقدیر از زحمات شهرداران بر لزوم تلاش دو چندان در جهت حل مسایل و مشکلات شهر تاکید کرد و از شورا و شهردار خواست با همکاری و تعامل سازنده  در رفع این مشکلات کوشا باشند.

کریمی ،فرماندار شهرستان نیز از زحمات وتلاش های رحیمی شهردار سابق قیر تقدیر و سپاسگذاری کرد و سخنانی در خصوص جایگاه و نقش سازنده شوراها و شهرداران ارائه کرد.

وی اظهار داشت: شهرداران به عنوان نهادهای عمومی وغیردولتی نقش بسزایی در ارتقا و توسعه عمرانی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی شهرها دارند.

کریمی ، خداترس بودن، قانون مداری، تخصص و تعهد ، بهره گیری از مشاوران و متخصصان حوزه های شهرسازی و فعال کردن کمیسیون های شهرداری ها، اهمیت دادن به توسعه شهر با نگاه فرهنگی-اجتماعی، توجه به سرانه فضای سبز و افزایش آن، تعامل با شهروندان و دستگاههای اجرایی را از ویژگی های بارز یک شهردار خوب دانست و بیان داشت: انتظار من به عنوان نماینده عالی دولت از شهردار، همکاری تمام جانبه، اجرای قانون، برخورد با متخلفان، توسعه عمران شهری با رعایت شرایط زیست محیطی،فرهنگی و اجتماعی و همچنین ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری  می باشد.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: شهر قیر به عنوان مرکز شهرستان و شرایط خاص آن باید با نگاه و توجه ویژه مسوولان ومدیران دیده شود.

در ادامه لقمانی ،مدیر کل دفتر شهری وشوراهای استانداری فارس ،ضمن تایید سخنان امام جمعه و فرماندار بر همکاری وتعامل بین شورا و شهردار تاکید کرد و ابراز داشت: شهرداران مدیران درآمد وهزینه هستند و ثبات در مدیریت رمز موفقیت یک تشکیلات است چرا که عدم ثبات سازمان را با مشکلاتی روبرو خواهد ساخت.

در پایان جلسه از خدمات و زحمات مسلم رحیمی شهردار سابق و علیرضا شهبازی سرپرست شهرداری قیر تقدیر و تجلیل بعمل آمده و حکم انتصاب اسماعیل نوروزی شهردار جدید با امضای رحمانی ،سرپرست استانداری فارس به وی تقدیم شد.

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید