به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت

 

اردوی جهادی بسیج سازندگی قیروکارزین با حضور امام جمعه و فرماندار قیروکارزین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و مسوولان ادارات در دهستان زاخرویه از توابع بخش افزر شهرستان قیروکارزین برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، به همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین و به مناسبت هفته بسیج، اردوی جهادی بسیج سازندگی قیروکارزین با حضور امام جمعه و فرماندار قیروکارزین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و مسوولان ادارات در دهستان محروم زاخرویه از توابع بخش افزر شهرستان قیروکارزین برگزار شد.

امام جمعه قیروکارزین در مراسم میز خدمت این  اردوی جهادی در روستای جگردان اظهار داشت: برگزاری این اردوی جهادی کاری با ارزش و تاثیر گذار است و پشتیبانی از محرومان و استکبارستیزی از شاخصه‌های بسیج است.

حجت الاسلام عنایت الله اکبری با بیان این که امروز بسیج به عنوان یک ارزش برای مردم شناخته شده است تصریح کرد: مردم حضور بسیج را در تمام صحنه ها لمس کرده اند و ایثار و از خودگذشتگی از خصوصیات اصلی بسیج است.

وی افزود: روستای جگردان به عنوان یکی از محروم ترین روستاهای بخش افزر است که به همت تمام مسوولان پیگیر رفع مشکلات و نیازمندی های مردم این روستا خواهیم بود.

فرماندار قیروکارزین نیز در این دیدار صمیمی با مردم این روستا اظهار داشت: این انقلاب پیشرفت های خود را مدیون خون شهدا است و ما باید با حضور جهادی در عرصه خدمت به مردم پاسدار خون شهدا باشیم.

علی محمد کریمی بیان داشت: کارهای خوبی در دهستان زاخرویه انجام شده اما محرومیت این دهستان خدمات رسانی بیشتری را طلب می کند و امروز با توجه به محرومیت روستای جگردان اقدامات خوبی برای رفع مشکلات مردم در این روستا مصوب شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارزین تصریح کرد: خدا را شاکریم که فرصت خدمت رسانی به مردم را نصیب ما کرده و  تمام تلاش مسوولان بر خدمات رسانی مطلوب برای رفع محرومیت ها در این دهستان است.

بخشدار افزر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از بسیج سازندگی شهرستان اظهار داشت: خدمات خوبی در روستاهای دهستان زاخرویه به همت دهیاران در حوزه عمرانی صورت گرفته است.

یدالله خورشیدی گفت: برخی مشکلات مطرح شده توسط مردم با تلاش های فرماندار و مسوولان ادارات در حال پیگیری و اجرا می باشد که به زودی مردم نتایج آن را در روستا شاهد خواهند بود.

وی همچنین گزارش کاملی از خدمات انجام شده و در حال پیگیری و اجرا در دهستان زاخرویه و در حوزه های مختلف به ویژه روستای جگردان ارائه داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین نیز در این مراسم اظهار داشت:  از اهداف اصلی و مهم اردوهای جهادی در بسیج سازندگی محرومیت زدائی در مناطق محروم است که در راستای شعار خدمت هفته بسیج و بر اساس مکان سنجی و نیاز سنجی نقاط محروم این دهستان صورت گرفته است.

سرهنگ عباس رضایی با بیان اینکه خدمات بسیج سازندگی در یک پروسه سه ساله در این دهستان دنبال می شود بیان داشت: این خدمات رسانی تا رفع محرومیت و نیازهای مردم توسط بسیج دنبال می شود.

وی افزود: امروز همچنین چندنفر روحانی و طلبه خانم نیز در این دهستان در مدارس و مساجد به آموزش احکام و مسائل مورد نیاز دانش آموزان و مردم می پردازند.

به گزارش قیروکارزین نیوز، با تاکید فرماندار قیروکارزین و قول مساعد مسوولان ادارات مربوطه، رفع نیازها و مشکلات مردم روستای جگردان در زمینه های راه، برق، آب، آموزش و پرورش، کشاورزی و طرح هادی روستایی در این میز خدمت مصوب شد./

انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید