در قیروکارزین صورت گرفت

نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین به مناسبت هفته بسیج با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، سرهنگ عباس رضایی در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج برگزارشد، ضمن گرامیداشت این هفته و تقارن آن با هفته وحدت اظهارداشت: در حالی هفته بسیج چهلمین سال تولد خود در نظام اسلامی را جشن می گیرد که این فرهنگ و تفکر  باعث قوام حرکت انقلاب و پیشرفت در عرصه های گوناگون برای ایران اسلامی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین افزود: امروز فرهنگ و تفکر بسیجی چهار نماد و مظهر ایستادگی و ایثار، پیشرفت، وحدت و خدمت را در خود جای داده است.

رضایی حضور بسیج در هشت سال دفاع مقدس را نماد ایثارگری بسیج دانست و افزود: در تفکر بسیجى ایثارگرى معناى گسترده‌ترى دارد و آن از خودگذشتگى به تمام معنا است و همه چیز براى رضاى خداوند در طبق اخلاص گذاشته مى‌شود.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی نماد پیشرفت است اضافه کرد: پیشرفت در عرصه های مختلف علمی، فرستادن موجود زنده به فضا و پیوستن به چند کشور معدود در این زمینه، قرار گرفتن در ردیف کشورهای نخست دنیا در زمینه نانو تکنولوژی، پیشرفت در زمینه هسته ای و همچنین پیشرفت های مختلف در صنعت و کشاورزی تنها نمونه ای از حضور تفکر بسیجی در این عرصه ها به عنوان نماد پیشرفت و بالندگی می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین ابراز داشت: ایجاد همدلی و هم زبانی و همراهی میان مردم بدون توجه به نژادها، زبان ها و رنگ ها به جز در سایه وحدت میسر نمی شود و این کاری است که بسیج با ایجاد وحدت میان اقوام و زبان ها و رنگ ها و نژادها محقق کرده است.

رضایی خدمت را یکی دیگر از نمادهای غنی فرهنگ و تفکر بسیجی دانست و اظهار داشت: خدمت بسیج را مردم در صحنه های مختلف جهادی، علمی، عمرانی، بهداشتی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و سایر حوزه ها لمس کرده اند و این نماد یکی از مهم ترین و آشنا ترین ابعاد تفکر بسیجی است چرا که دلیل باور مردم و اعتقاد آنان به تفکر بسیجی لمس نماد خدمت است.

سرهنگ رضایی در پایان با اشاره به اینکه بسیج همیشه دغدغه نظام، مردم و مشکلات آنان را در سر دارد افزود: امروز یکی از مهم ترین مشکلات مردم بحث اقتصادی است و یک نسخه نیز برای آن وجود دارد و آن جهاد اکبر در این عرصه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین ادامه داد: اگر بخواهیم به این وضعیت سر و سامان بدهیم، جهاد اکبر اقتصادی با تاکید بر فرامین رهبری بر پایه اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از این اوضاع است و اگر باور قلبی ما بر این مولفه نباشد همچنان با مشکلات گذشته روبرو هستیم.

وی در پایان گفت: به مناسبت هفته بسیج ، بیش از  ۸۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان برگزار می شود./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید