در قیروکارزین صورت گرفت

نشست خبری رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاه بزرگ محمد رسول الله با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، سرهنگ عباس رضایی در نشست خبری رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاه بزرگ محمد رسول الله اظهار داشت: رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاه بزرگ محمد رسول الله با حضور گردان بیت المقدس و ۹ گروه جهادی در حاشیه شهر قیر و مناطق محروم شهرستان به خدمات رسانی خواهند پرداخت.
 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین افزود: این رزمایش در دو مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول آن نمایش اقتدار شهرستان توسط گردان بیت المقدس و با هدف اجرای سناریوی مقابله با نا آرامی ها و اغتشاشات می باشد .
وی در ادامه گفت : بخش دوم رزمایش نیز با حضور ۹ گروه جهادی در قالب کارمندان و روسای ادارات ، دانش آموزان بسیجی ، تیم پزشکی، امداد و نجات و بسیج محلات برگزار شده که در حاشیه شهر قیر به مردم خدمات‌رسانی خواهند کرد .
رضایی خاطر نشان کرد : در این رزمایش گروه جهادی دانش آموزی در ترمیم و رنگ آمیزی کلاس های درسی مدارس حاشیه شهر و گروه جهادی کارمندان ادارات به خدمات رسانی در حاشیه شهر پرداخته و میز خدمت نیز در همین گروه گنجانده خواهد شد .
وی افزود : مرحله دوم رزمایش همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در هفته اول مهرماه برگزار می شود و در این روز به خصوص تجمع بزرگ بسیجیان و آحاد مردم در میدان اصلی شهر برگزار خواهد شد .
 رضایی تصریح کرد: این نماد رزمایش سراسری بوده و خوبی کار نو بودن آن می‌باشد که علاوه بر بحث انفجارات خدمات رسانی در قالب گروه‌های جهادی با حضور حدود ۱۰۰ نفر بسیجی خواهد بود .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین در پایان گفت : شش گروه دیگر نیز از پایگاه بسیج محلات در این رزمایش با ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان همکاری خواهند داشت./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید