فرماندار قیروکارزین :

فرماندار قیروکارزین با تاکید بر کار عملیاتی در زمینه پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی گفت : با همکاری ارگان های مربوطه سند چشم انداز شهرستان در حوزه پیشگیری از آسیب ها تدوین خواهد شد .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در ملاقات با رئیس و کارکنان بهزیستی قیروکارزین اظهار داشت: خدمت در بهزیستی نیازمند کاری دقیق ، فداکارانه و دشوار است که کارکنان بهزیستی باید در این امر دقت نظر داشته و در رفع نیازهای اولیه و توانمند سازی مراجعین خود صبورانه پیگیر امور جامعه هدف خود باشند .

فرماندار شهرستان قیروکارزین ابراز داشت: با توجه به اینکه مددجویان وخانواده های آنان به خاطر مشکلات معلولیت بار روانی سنگینی را تحمل می کنند شرایط کار کردن در بهزیستی بسیار خاص و دشوار می باشد

کریمی افزود: باید از ظرفیت خیران مانند بخش های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان برای کمک به جامعه هدف بهزیستی استفاده بیشتری برد.

فرماندار قیروکارزین گفت: در رابطه با آسیب های اجتماعی باید علل و خلاء های مربوطه را بررسی کرده و نقاط ضعف را در این زمینه به نقاط قوت تبدیل کرده و برای آن برنامه ریزی کنیم.

وی اضافه کرد: باید آسیب های شایع در شهرستان را اولویت بندی کرده و با استفاده از تمام توان با همکاری ارگان های دخیل در این زمینه سند چشم اندازی در حوزه آسیب های اجتماعی تدوین و کار را عملیاتی انجام داد .

کریمی بیان داشت: حوزه آسیب ها بسیار وسیع است و ما باید به صورت اصولی کار کرده و خود را در این زمینه توانمند کنیم و از پتانسیل آموزش و پرورش برای شناسایی اقشار آسیب پذیر و برنامه ریزی در این راستا بهره ببریم./

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید