به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

فرماندار و اعضای شورای اداری قیروکارزینبه مناسبت هفته دولت با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.


به گزارش قیروکارزین نیوز، فرماندار و اعضای شورای اداری قیروکارزین به مناسبت هفته دولت با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
حجت الاسلام عنایت اله اکبری در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهیدان دولت، رجایی و باهنر است. 
وی  افزود: اگر مدیران و مسئولان تلاش کنند که راه بزرگ مردانی همچون شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند، مانند آن بزرگان در قلب مردم جای می‌گیرند.

امام جمعه قیروکارزین با تاکید بر امانتداری مدیران ابراز داشت: امروز در هر پست و مقامی باید امانتدار بیت المال باشیم چراکه برای کوچکترین استفاده خود از بیت المال باید طبق فرموده قرآن در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم.

اکبری اضافه کرد: طبق فرموده مولا امام علی (ع) در رابطه با مدیران حکومتی که می فرمایند “حکومتی که به تو رسیده شکار نیست بلکه امانتی است در دست تو” باید این امر را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی در رابطه با خدمات نظام اسلامی گفت: این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزنده ای را به مردم حتی در دورترین نقاط کشور ارائه کرده اگرچه شان و منزلت مردم ما بیشتر از این است و ما باید برای خدمت به آنان تلاش بیشتری به کار ببریم.

 وی در پایان این دیدار با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته مدیران، خواستار ادامه خدمت رسانی مدیران با جدیت و پیگیری هر چه بیشتر شد./انتهای پیام

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید