امام جمعه قیروکارزین تاکید کرد:

امام جمعه قیروکارزین گفت: در شرایط حساس کشور بیانات رهبر معظم انقلاب الگوی حرکت تمام مدیران باشد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، حجت الاسلام عنایت اله اکبری در مراسم بهره برداری از خط انتقال برق به شهرک صنعتی قیروکارزین که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، مسوولان شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، فرماندار قیروکارزین و مسوولان ادارات همراه بود اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا از تمام کسانی که در راستای خدمت به مردم و توسعه شهرستان تلاش می کنند تشکر کنیم چرا که نظام جمهوری اسلامی امروز با این خدمات به اینجا رسیده است.

وی افزود: گاهی مسائلی پیش می آید و بسیاری از خدمات نادیده گرفته می شود که جفای بزرگی است و در حرکت عظیم ۴۰ ساله انقلاب شاید مطالبات و درخواست ها و شان مردم بیش از این چیزها بوده و انتظار می رود.

اکبری بیان داشت: باید در این هفته از تمام مدیران تشکر کرده و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان انسان های الگو در مدیریت جمهوری اسلامی را گرامی بداریم.

امام جمعه قیروکارزین گفت: این از امتیازات حکومت اسلامی است که دولت مردان، متولیان و کسانی که مدیرت را در دست می گیرند هدفشان دینداری و خدمت به مردم است و همین که ما در آغاز کارها شهدا را تکریم می کنیم یک ارزش بزرگ در جامعه اسلامی بوده و ارزشمند است.

وی ادامه داد: رهبر عزیز انقلاب توصیه هایی در رابطه با مسائل کشور داشتند و برای حفظ وحدت و طی کردن این مسیر و گذر از دورانی که در جهان و کشور به وجود آمده است باید الگوی ما سیره رهبر عزیزمان باشد.

اکبری اضافه کرد: به طور قطع افراط و تفریط و جلو و عقب رفتن ها موجب ضرر رساندن به نظام اسلامی، مردم شریف و همچنین خون شهدای گرانقدر می شود و باید از آن خود داری کرد و بیانات رهبر معظم انقلاب الگوی حرکت تمام مدیران و افراد جامعه باشد.

امام جمعه قیروکارزین شهرک صنعتی را فرصت مناسبی برای توسعه شهرستان و اشتغال زایی دانست و تصریح کرد: بالا و پایین های سیاسی روزی تمام می شود و آنچه که می ماند محاسبه الهی برای ما است و کسانی که در این میان دستبردی به بیت المال زده اند، در خدمت رسانی کوتاهی کرده و یا حق و ناحقی کرده اند باید پاسخگوی پروردگار باشد./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید