با حضور مسوولان استانی و محلی صورت گرفت

 

خط انتقال برق شهرک صنعتی قیروکارزین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، مسوولان شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، امام جمعه، فرماندار قیروکارزین و مسوولان ادارات این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در مراسم بهره برداری از خط انتقال برق شهرک صنعتی قیروکارزین ضمن تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته توسط مسوولان شهرستانی و استانی، نسبت به چند سال اخیر در قیروکارزین در تعداد پروژه ها و همچنین میزان اعتبارات رشد بسیار مطلوبی داشته ایم.

وی با بیان این که در شهرستان و در دهه فجر سال ۹۶ تعداد ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان در قیروکارزین کلنگ زنی و یا به بهره برداری رسیده است ادامه داد: با همت و کمک های مسوولان استانی این اعتبارات و تعداد پروژه ها رشد چشمگیری داشته است به طوری که در هفته دولت امسال از نظر تعداد پروژه ها تعداد ۵۶ پروژه و میزان اعتبارات اختصاص یافته برای کلنگ زنی و یا افتتاح این طرح ها در هفته دولت بالغ بر ۱۱۰ میلیارد تومان است که جهشی تقریبا بالای ۱۰۰ درصد داشته و در این اوضاع بین المللی و داخلی نشان می دهد که دولت وظیفه خدمت رسانی خود را به خوبی انجام داده و در راستای بیانات مقام معظم رهبری برای خدمت به مردم حرکت کرده است.

فرماندار قیروکارزین گفت: ما مکلف هستیم تا نسبت به اطلاع رسانی این خدمات تمام تلاش خود را به کار بسته و از رسانه ها می خواهیم تا خدمات ارزشمند فرزندان نظام اسلامی را به مردم اطلاع رسانی کنند.

کریمی ابراز داشت:خط انتقال برق شهرک صنعتی قیروکارزین به طول ۱۰ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال امروز به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: در فاز نخست شهرک صنعتی میزان ۸۰ هکتار زمین به سرمایه گزاران واگذار شده است که تقریبا تمام فضای شهرک مورد استفاده قرار گرفته و تعداد ۳۰ واحد تولیدی در حال فعالیت می باشند.

فرماندار قیروکارزین در پایان افزود: طرح توسعه ۵۲ هکتاری شهرک صنعتی قیروکارزین نیز در راستای توسعه شهرستان در دست بررسی می باشد./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید