فرماندار قیروکارزین خبر داد :

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت: با پیگیری ها ی انجام شده توسط مسئولین شهرستانی و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی جهش بلند اقتصادی نسبت سال های گذشته در شهرستان داشته ایم .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در خطبه های نماز جمعه این هفته در گزارشی عملکرد دولت در شهرستان قیروکارزین را در یک سال گذشته تشریح کرد .

فرماندار قیروکارزین در بخش نخست سخنرانی خود به شرایط فعلی جامعه و مسائل پرداخت و گفت : با وجود مشکلات و شرایط سختی که طی سال های گذشته بر دوش نظام و مردم بوده خوشبختانه انقلاب اسلامی دهه ی چهارم خود را به پایان رسانیده و در آستانه ورود به دهه ی پنجم می باشد .

کریمی خاطر نشان کرد : طی سال های اخیر توطئه های زیادی در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی ، اقتصادی و نظامی در کشورمان توسط دشمنان طراحی شده که خوشبختانه با حمایت و همدلی مردم با شکست مواجه شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارزین اذعان داشت : اگردشمنان نظام مثلث استکبار ، صهیونیست و آل سعود را علیه ما بکار گرفته اند، بدانندبا اتحاد ملت ، دولت و ولایت با آنها مقابله میکنیم و اجازه نخواهیم داد خدشه ای به نظام وارد شود .

وی گفت : دشمن از آنجایی که در حوزه ی نظامی نتوانست به اهداف خود برسد پیکان حمله خود را به سمت مسائل فرهنگی واقتصادی نشانه گرفت .

کریمی تصریح کرد : در حوزی فرهنگی با تدابیری که دولت و مجلس با راهنمایی های رهبر معظم انقلاب داشته کمتر به اهداف شوم خود دست یافته است .

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : مسئولین و مردم باید آگاه باشند که دشمن هم اکنون به دنبال اختلال در عرصه اقتصادی و اختلاف افکنی بین مردم و مسئولین بوده و طی دو سال اخیر تلاش های زیادی برای از بین بردن شاکله اقتصادی کشور نموده است.

کریمی تاکید کرد : دشمن هر وقت نظام جمهوری اسلامی را در تنگنا قرار داده جوانان مستعد ما با دانش ، خود را به دنیا ثابت کرده اند که نمونه آن دستیابی به دانش هسته ای و نظامی در شرایط تحریم ها بود .

نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارزین گفت : تکلیف فرد به فرد ما این است که در شرایط کنونی اقتصادی دولت را تنها نگذاریم زیرا آسیب به دولت باعث تضعیف نظام خواهد شد.

فرماندار شهرستان قیروکارزین در بخش دوم سخنان خود به وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان اشاره کرد و گفت : با پیگیری ها ی انجام شده توسط مسئولین شهرستانی و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی جهش بلند اقتصادی سال جاری به نسبت سال های گذشته در شهرستان داشته ایم .

وی در خصوص محور های مواصلاتی شهرستان نیز گفت : طبق پیگیری های صورت گرفته رفع پنجاه نقطه حادثه خیز شهرستان و زیر سازی و آسفالت محور های مواصلاتی قیر به فیروزآباد و قیر به جهرم اولویت کاری ما در حوزه راه و شهرسازی خواهد بود . کریمی یادآور شد : در حال حاضر دو محور ذکر شده فعالیت عملیاتی خود را آغاز کرده اند که امیدواریم تا پایان سال به پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دست یابیم.

فرماندار شهرستان قیروکارزین در مورد سد سلمان فارسی و استفاده آب در بخش کشاورزی و شرب در شهرستان قیروکارزین گفت : طی ملاقاتی که به همراه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با وزیر نیرو انجام شد مشکلات طرح و بررسی گردید که در ادامه هیاتی از این وزارتخانه هفته گذشته وارد شهرستان شد و از سد سلمان فارسی و دشت های شهرستان بازدید کرد . وی افزد : طی جلسات فشرده کاری با این هیات مقرر شد : آب رسانی به دهستان هنگام  از سد هایقر ، آبرسانی به دشتهای افزر ، کارزین، جنوب و غرب قیر بمنظور تامین آب بخش کشاورزی و تامین آب شرب شهر قیر از سد سلمان فارسی در دستور کار مسئولین امر قرار گیرد ./

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید