فرماندار قیروکارزین در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.


به گرازش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی فرماندار شهرستان قیروکارزین در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، آغاز هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت .

 متن پیام به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

ضمن عرض سلام  بر ساحت مقدس بیش از ۲۰۰ شهید خونین بال شهرستان قیروکارزین و درود بیکران بر خانواده های محترم و معزز شهدا ، اسوه های کامل صبر و ایثار و استقامت که با ایمانی راسخ و اراده ای محکم حتی خورشید و ماه را در برابر خود به تعظیم وا داشته اند ؛ هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولتمردان خدوم و مجموعه اداری و اجرایی شهرستان قیروکارزین تبریک عرض می نمایم  .

همان گونه که در فرمایشات مقام معظم رهبری در شعار امسال مشاهده می شود همه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محور هم عبارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را همه تعقیب کنند و دنبال‌گیری کنند، بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتیِ مردم حل خواهد شد و آسیب‌های اجتماعی به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه م یتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و همچنین روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز و به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی شهرستان قیروکارزین تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی می نمایم . امیدوارم با کمک و همکاری همه کارکنان در بهبود کیفیت تمامی فعالیت های شهرستان و جلب رضایت خداوند بزرگ و مردم عزیز موفق‌تر از گذشته حرکت نماییم.

علی محمد کریمی

فرماندار شهرستان قیروکارزین

یکم شهریور ماه ۱۳۹۷

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید