فرماندار قیروکارزین  :

فرماندار قیروکارزین با تاکید بر این که تشکیل اتاق فکر اولویت کاری فرمانداری قیروکارزین خواهد بود، گفت : موضوعات فرهنگی و اجتماعی در شهرستان قیروکارزین به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمدکریمی در نخستین جلسه شورای اداری قیروکارزین اظهار داشت : از آنجایی که اقتصاد این شهرستان برپایه کشاورزی می باشد راهکارهای لازم در خصوص صنعتی شدن بخش کشاورزی و دامپروری طرح شده و در آینده ای نزدیک  اجرا خواهد شد .

فرماندار قیروکارزین گفت : با توجه به شرایط خاص کشور ایجاد امنیت و حفظ وحدت رویه و تعامل با گروههای سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی شهرستان از دیگر اولویت های کاری در این شهرستان خواهد بود .

کریمی تصریح کرد : با صداقت ، تعامل سازنده و مردم محوری به دنبال پیشرفت شهرستان خواهیم بود و با کلام فاخر و برخورد فاخر قیروکارزین را به جایگاه واقعی خود خواهیم رساند .

فرماندار قیروکارزین تصریح کرد : در حال حاضر این فرمانداری طرح های نیمه تمام در حوزه های مختلف را تکمیل خواهد کرد و از نخبگان شهرستان در بخش های مختلف به منظور تشکیل اتاق فکر در راستای توسعه شهرستان استفاده خواهد کرد .

کریمی در بحث ساماندهی مشکلات گفت: امور مربوط به جوانان ، آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان و عشایر با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد  و امید است با ایجاد وحدت رویه و شعار اقتصادی، قیروکارزین در عرصه سازندگی توسعه چشمگیری داشته باشد ./انتهای پیام

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید