نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی :

نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در تریبون مجلس با مردم صحبت کرده و در خصوص هرج و مرج اقتصادی و معیشت مردم نباید سکوت کند .


به گزارش قیروکارزین نیوز، کوروش کرمپور در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قیروکارزین اظهار داشت : در شرایطی که دشمنان علیه این نظام و مردم صف آرایی کرده اند ما باید هوشیار باشیم که در دام آنها قرار نگیریم..

نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی گفت : انسان نادانی در راس امور کشور آمریکا قرار گرفته که نه تنها بر روی رفتار و گفتار خود کنترل ندارد بلکه با احساسات نژاد پرستان ، دست به ارعاب و تهدید کشور ها و  دولت ها می زند .

کرمپور تاکید کرد: اگر ما بتوانیم وظایفی که مسوولان عالی رتبه نظام بر عهده دستگاه های اجرایی گذاشته اند به نحو مطلوبی انجام دهیم ملت و مردم از ما راضی خواهند بود .

نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : باید قدردان مردمی باشیم که در شرایط سخت جلوتر از خواص جامعه حرکت کردند و پای نظام و آرمان های امام راحل ایستادند .

کرمپور افزود : ما باید تمام تلاش خود را کرده تا بتوانیم ضعف های موجود را برطرف و وحدت خود را حفظ کنیم.

کرمپور بیان داشت : در شرایط امروز ، جمهوری اسلامی در یک میدان بزرگ امتحان الهی قرار گرفته و بر ما واجب است که از این امتحان سربلند بیرون آمده و از تشنج اقتصادی که دشمن به جان این مملکت انداخته و باعث تشویش اذهان عمومی شده رها شویم .

 نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی در خصوص سوال از رئیس جمهور گفت : بر اساس قانون اساسی رئیس جمهور موظف است به پنج سوال اساسی جواب بدهد و این نه تنها به معنای ستیز با ایشان نیست بلکه در جهت تقویت دولت می باشد.

وی افزود : دولت باید تریبون مجلس با مردم صحبت کرده و در خصوص هرج و مرج اقتصادی و معیشت مردم نباید سکوت کند.

 کرمپور در بخش دوم سخنان خود به بحث سد سلمان فارسی و استفاده از آب آن برای شهرستان پرداخت و گفت : اولویت آب شرب و کشاورزی متعلق به قیروکارزین بوده که در این زمینه پیگیری های لازم در حال انجام است .

 وی در خصوص توسعه و تجهیز بیمارستان قیر نیز گفت : با توجه به مطالبات مردمی طرح توسعه و تجهیز بیمارستان ، و تامین پزشک متخصص از موضوعاتی است که با شدت در حال پیگیری است.

کرمپور در رابطه با وضعیت استفاده از چاه های غیر مجاز برای مصارف بخش کشاورزی ابراز داشت : در سال های گذشته بدون نظارت مسوولان مربوطه اجازه حفر چاه به کشاورزان و باغداران داده شده و اکنون که معیشت  مردم بر اساس آن میچرخد باید طبق قانون پلمپ شود که این موضوع نیز در حال پیگیری می باشد ./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید