با حضور فرماندار شهرستان قیروکارزین صورت گرفت :

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت: با تخلفات احتمالی از جمله احتکار و گران فروشی برخورد قانونی خواد شد .


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با روسای اتاق اصناف و صنعت معدن تجارت بر ضرورت نظارت بر بازار و رصد قیمت‌ها به صورت مستمر تاکید کرد و اظهار داشت: باید کنترل مستمری بر بازار وجود داشته باشد و همواره کالاهای اساسی و اقلام اصلی مورد نیاز مردم در دسترس آحاد جامعه قرار گیرد.

فرماندار قیروکارزین افزود: اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان در اسرع وقت با ارائه راهکارهای مقابله با سوء استفاده کنندگان بمنظور افزایش قیمت‌ها و اخلال در بازار باید فضای آرامی را برای بازار ایجاد کنند .

کریمی خاطر نشان کرد : دغدغه‌های مردم در مورد وضعیت اقتصادی کشور به جا بوده و مردم حق دارند در تهیه مایحتاج زندگی مشکلی نداشته باشند و ما نیز نباید اجازه دهیم عده ای سود جو بخواهند از معیشت مردم سوء استفاده کنند .

وی از اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قیروکارزین خواست با همکاری سایر دستگاه های نظارتی در بازار شهر قیرحضور مستمری داشته و با تخلفات احتمالی از جمله احتکار و گران فروشی برخورد قانونی نمایند.

فرماندار شهرستان قیروکارزین بخشی از مشکلات کشور را متاثر از مسائل فرهنگی دانست و گفت : جوسازی ها و فضاسازی های روانی که درفضای مجازی و حقیقی به راه افتاده و با توجه به تفاوت فرهنگ ها اثرات مختلفی بر روی مردم گذاشته و مردم را خواسته و یا ناخواسته تحت تاثیر این فضا قرار داده است .

کریمی در ادامه این جلسه ضمن بازدید از بازار شه رقیر وضعیت بازار را مورد ارزیابی قرار داد .

وی در دیدار با بازاریان گفت: اصناف و بازاریان از ابتدای انقلاب حامی نظام و مردم بوده و در این شرایط اقتصادی قطعا ما آنها را تنها نخواهیم گذاشت و با همکاری دولت و مردم این شرایط بحرانی را طی خواهیم کرد .

/انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید