فرماندار قیروکارزین :

فرماندار قیروکارزین با تاکید بر این که سرانه ی ورزشی شهرستان با توجه به جمعیت آن در وضعیت مطلوبی قرار دارد گفت : زمین چمن مصنوعی شهر قیر یکی از بی نظیرترین چمن های مصنوعی سطح استان فارس است که امیدواریم در دهه فجر به بهره برداری برسد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی  قیروکارزین اظهار داشت: ورزشکاران منادیان اخلاق، سلامتی و رهروان پویایی و نشاط جامعه هستند .

فرماندار قیروکارزین گفت: اولین بازدید میدانی این فرمانداری در بخش ورزش اتفاق افتاد و این نشان از اهمیت به مقوله ی ورزش، سلامتی و ایجاد نشاط در جامعه است.

کریمی ابراز داشت : اولین مبارزین صحنه ی آسیب های اجتماعی ورزشکاران بوده و در واقع ورزشکاران محیط بانان سلامتی جامعه می باشند.

وی تصریح کرد : زمین چمن مصنوعی شهر قیر یکی از بی نظیرترین چمن های مصنوعی سطح استان فارس است که امیدواریم در دهه فجر به بهره برداری برسد.

 فرماندار قیروکارزین درخصوص بودجه ورزشی شهرستان گفت: باتوجه به این که ورزش به سمت خصوصی سازسی رفته و به عنوان یک صنعت درآمدزا نگاه ها را به خود جلب کرده ، دولت نیز مکلف است امکانات خوبی در این زمینه فراهم نماید و با ورود سرمایه گذاران در این زمینه همکاری کند .

 کریمی در خصوص نیاز به آموزش ورزش شنا در سطح شهرستان برای دانش آموزان گفت : پیگیری های لازم درخصوص احداث استخر شنا توسط بخش خصوصی در کارگروه ورزش شهرستان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی همچنین از اداره ی ورزش و جوانان خواست تا با ابلاغ به مدیریت آموزش و پرورش  نسبت به شناسایی و معرفی استعدادهای ورزشی به اداره ی ورزش و جوانان اقدام نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارزین گفت : شرایط اقلیمی شهرستان به گونه ای است که می توان سرمایه گذاری های بسیار خوبی در زمینه ی ورزش های انفرادی داشت.

کریمی در راستای حمایت ورزش های انفرادی از اداره ورزش و جوانان شهرستان خواست تا با تجهیز و تفکیک یکی از سالن های سرپوشیده شهر ، مکانی مناسب و درخور برای فعالیت ورزش های انفرادی فراهم نماید./

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید