فرماندار قیروکارزین تاکید کرد:

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : ترویج گردشگری و رونق اقتصادی در مناطق بالقوه ی شهرستان در دست بررسی قرار خواهد گرفت .


به گزارش قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی در دیدار با مسئولین، شوراها، دهیاران و معتمدین بخش افزر به مشکلات و دغدغه های این بخش در زمینه ی کشاورزی، آموزش و پرورش و بهداشت پرداخت.

 فرماندار قیروکارزین با اشاره به خشکسالی های پی در پی و مشکلاتی که به بخش کشاورزی و دامپروری وارد شده گفت: راه برون رفت از این وضعیت صنعتی شدن می باشد.

 کریمی در ادامه احداث سردخانه و کارخانه های تبدیل مواد کشاورزی و دامپروری را فرصت مناسبی برای حمایت از سرمایه گذاران از ظرفیت موجود دانست و تصریح کرد : در این زمینه با ارائه تسهیلات از سرمایه گذاران استقبال خواهد شد .

فرماندار قیروکارزین درخصوص استفاده از آب سد سلمان فارسی و رعایت اجرای واقعی عدالت در بهره برداری از آب سد نیز گفت : وقتی بیشترین تأسیسات سد در این شهرستان قرار دارد قطعاً اولولیت با دشت های قیروکارزین خواهد بود ، و در گام بعدی شهرستان های همجوار می توانند از آب سد بهره مند شوند.

 وی خاطرنشان کرد : در حوزه ی کانال های پایاب سد نیز با همکاری نماینده ی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی پیگیری ها  جهت احقاق حق مردم در حال انجام است.

فرماندار قیروکارزین در بخش دوم سخنان خود به وضعیت آموزش در بخش افزر اشاره کرد و گفت: افزر علاوه بر کشاورزی در زمینه ی آموزش و پرورش نیز دارای مشکلاتی است که این موضوع در دستور کار شورای آموزش و پرورش شهرستان قرار خواهد گرفت .

 نماینده ی عالی دولت در شهرستان قیروکارزین گفت : با تربیت نیروی های متعهد و متخصص علاوه بر اینکه می توانیم در امر آموزش توانمند شویم مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با وجود نیروهای انسانی کارآمد قابل حل خواهد بود و صدمات و آسیب های اجتماعی به حداقل خواهد رسید.

کریمی گفت: در کارگروه های مربوطه با سرفصل قرار دادن نشست های ده گردشی  از مناطق بالقوه ی شهرستان به خصوص بخش افزر به منظور ترویج گردشگری و رونق اقتصادی استفاده خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان قیروکارزین در راستای تأمین رفاه و کاهش رفت و آمد مردم بخش افزر به مرکز شهرستان از پیگیری لازم جهت افزایش نمایندگی تعدادی از ادارات در این بخش خبر داد و گفت: در آینده ی نزدیک این موضوع در دستور کار قرار خواهد گرفت./انتهای پیام

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید