قیروکارزین نیوز گزارش می دهد:

قیروکارزین نیوز گزارش می دهد: گزارش کامل دیدار فرماندار قیروکارزین با مسوولان ادارات این شهرستان+ تصاویر


فرماندار قیروکارزین:

توسعه و احداث محور های مواصلاتی از جمله اقداماتی است که باید با سرعت بیشتری دنبال شود.

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با رئیس اداره ی راه و شهرسازی گفت : راه و شهرسازی حوزه ای قوی و پرمشغله بوده که مسائل و مشکلات خاص خود را دارد .

فرماندار قیروکارزین گفت : در بازدید میدانی در ساعات مختلف روز از محورهای مواصلاتی باید نقاط حادثه خیز شناسایی و نسبت به اصلاح این نقاط اقدام شود. 

کریمی در خصوص محور فیروزآباد به قیر گفت : با توجه به حادثه خیز بودن این محور ، تردد زیاد و توقعات مردمی اصلاح این محور باید با سرعت بیشتری صورت گیرد .

وی افزود : هزینه های مالی و جانی ناشی از تصادفات جاده ای نه تنها برای خانواده ها درد آورر می باشد بلکه دولت نیز دچار هزینه های هنگفتی در این زمینه می شود .

فرماندار قیروکارزین در حوزه مسکن مهر گفت : مشکلات مسکن مهر باید در کارگروه جداگانه ای بررسی و به مشکلات آن رسیدگی و با متخلفین برخورد شود .

کریمی در خصوص تامین فضای مناسب اداری برای اداره ی راه و شهرسازی گفت :  در زمینه احداث فضای اداری نیز اقداماتی در دست می باشد که در آینده ای نزدیک به اجرا در خواهد آمد .


فرماندار قیروکارزین:

احداث کشتارگاه صنعتی اقتصاد و سلامت مردم شهرستان را تقویت خواهد کرد

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار خود با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کارزین اظهار داشت: در شرایط حساسی که کشور درگیر آن می باشد باید به گونه ای خدمت رسانی شود که عملکرد مسوولان نارضایتی عمومی را در پی نداشته باشد.

فرماندار قیروکارزین گفت : مسائل و مشکلات شهر کارزین به صورت ویژه و  در دیدار مردمی طرح و بررسی خواهد شد و تا رسیدن شهرستان به جایگاه واقی خود از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

کریمی تاکید کرد : شرایط فعلی کشور به گونه ای نیست  که با نگاه خاص سیاسی ، قومی و قبیله ای بخواهیم تسویه حساب سیاسی با مردم کنیم و آنها را باید به دور از هر نگاهی دریابیم و به فکر تامین آرامش و امنیت جامعه باشیم .

فرماندار قیروکارزین گفت : درخصوص وضعیت بهداشت و سلامت شهر،  علاوه بر شبکه بهداشت و درمان شهرداری ها نیز وظایفی بر عهده داردند که در این زمینه باید شهرداری ها با جدیت  بیشتری ورود پیدا کنند .

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : باید اقدامات لازم در زمینه ی راه اندازی کشتارگاه صنعتی در شهرستان  فراهم شود تا علاوه بر تامین رفاه مردم ، موقعیت اقتصادی ویژه ای برای شهرستان ایجاد شود.

فرماندار شهرستان قیروکارزین در خصوص مطالبات شهرداری نیز دستور بررسی و پیگیری موضوع را در کمیته مربوطه در اسرع وقت صادر کرد.


فرماندار  قیروکارزین  :

ساخت اردوگاه علمی، فرهنگی و تفریحی هلال احمر در شهرستان نیازی ضروری است

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با پرسنل جمعیت هلال احمرشهرستان و امدادگران هلال احمر اظهار داشتت:باتوجه به حادثه خیز بودن شهرستان امکانات مدیریت بحران ضعیف بوده و امکان خدمات رسانی در سطح مطلوبی نیست .

فرماندار  قیروکارزین گفت : قیروکارزین به دلیل داشتن شرایط خاص جغرافیایی و به عنوان ارتباط دهنده ی شهرستان های شمالی به جنوبی و همچنین به دلیل حادثه خیز بودن آن نیازمند تجهیزات تکمیلی امداد نجات برای مواقع ظروری و بحران است .

کریمی از رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواست تا با پیگیری در خصوص تامین بمنظور احداث اردوگاه علمی ، فرهنگی و تفریحی اقدام لازم معمول گردد . وی افزود : انتظار میرود با پیگیری هایی که انجام می شود در دهه ی مبارک فجر کلنگ ساخت اردوگاه به زمین زده شود .

وی خاطر نشان کرد : از آنجایی که بحران خبر نمیدهد ما فعلا با شرایط موجود باید آمادگی کاملی برای پیشگیری از حوادث و مدیریت بحران داشته باشیم و با همین امکانات اندک موارد رامدیریت کنیم

کریمی افزود : نبود  امکانات توجیه قابل قبولی برای مسئولین نیست و مدیر موفق باید در شرایط سخت بتواند بحران را مدیریت کند .

فرماندار شهرستان قیروکارین با اشاره به حوادث اخیر کشور از جمله پلاسکو ، سیل ۹۵ قیروکارزین ، سیل کازرون و یا یخبندان شهرستان های شمالی استان فارس گفت : فداکاری امداد گران در این حوادث همیشه در یاد مردم این ملت باقی خواهد ماند .

کریمی در زمینه هر شهروند یک امدادگر گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان در اسرع وقت پیگیری لازم را در خصوص همکاری مدیران مدارس ، روسای دانشگاهها ، فرماندهان پایگاههای بسیج جهت آموزش امداد و نجات در دستور کار خود قرار داده تا در مواقع بحران بتوانیم  حوادث را مدیریت کنیم .

فرماندار شهرستان قیروکارزین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواست تا پیگیری لازم را با شهرداری و شورای شهر در خصوص نامگذاری یکی از میادین و یا بولوار های شهرستان را به نام هلال احمر ثبت نماید .

کریمی در پایان گفت : اقدامات لازم جهت تجهیز انبار هلال احمر شهرستان نیز در دستور کار این اداره قرار گیرد.


 

فرماندار شهرستان قیروکارزین  :

تشکیل سندیکای کامیون داران از  اولویت های کاری شهرداری قیر باشد.

فرماندار قیروکارزین گفت :  بیشترین توجه مردم در شهرها پس از فرمانداری متوجه شهرداری ها می باشد .

به گزارش قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی طی دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قیر اظهار داشت : مرکز شهرستان نگین شهرستان می باشد و باید به لحاظ فضا سازی شهری جلوه ی خاصی داشته باشد. فرماندار قیروکارزین گفت : ما باید کاری کنیم که در برابر وجدان خود راضی بوده ، تا مردم از ما راضی باشند.

 وی افزود: ما عزت خود را مدیون خون شهدا هستیم و اجازه نمی دهیم عده ای با موج سواری بر روی جریان انقلاب ، خون شهدای انقلاب اسلامی را به نام خود و یا گروه های خاصی مصادره نمایند .

کریمی درخصوص ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر گفت : در اسرع وقت تابلوها و بیلبردهای تبلیغاتی طبق قوانین و ضوابط خاص خود باید در اختیار شهرداری ها قرار گیرد.

 وی درخصوص کمیته وصول مطالبات شهرداری ها نیز بیان داشت : در اسرع وقت به مطالبات شهرداری از دستگاه های دولتی در کمیته وصول مطالبات رسیدگی خواهد شد.

در ادامه فرمانداری شهرستان قیروکارزین از شهردار و اعضاء شورای شهر خواست تا مکانی مناسب برای سندیکای کامیون داران در نظر بگیرند و ورود کامیون به سطح شهر را ممنوع اعلام کنند.

کریمی با تأکید بر جایگاه شوراها در قانون اساسی گفت : شوراها در قانون اساسی دارای جایگاه خاص خود بوده و سازوکار قانونی خود را دارند و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای مصوبات قانونی شوراها می باشد. /انتهای پیام


  فرماندار قیروکارزین :

طرح های آبخیزی داری در اسرع وقت پیگیری خواهند شد

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت: استفاده از افزایش مشارکت عمومی و گروه های مردم نهاد در حفاظت از جنگل ها و مراتع به عنوان کلید موفقیت حراست از منابع طبیعی است.

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری قیروکارزین اظهار داشت: وظیفه حراست از عرصه های منابع ملی و جلوگیری از تصرف آن و حفظ انفال عمومی وظیفه خطیری است که بر عهده منابع طبیعی و آبخیزداری گذاشته شده است.

فرماندار قیروکارزین با اشاره به شرایط بحرانی منابع طبیعی گفت: به دلیل بی تدبیری گذشتگان عرصه های منابع طبیعی که طی میلیون ها سال به وجود آمده بود در سال های اخیر به علت عدم الگوی مصرف صحیح به سوی نابودی کشانده شده است.

کریمی گفت: استفاده از افزایش مشارکت عمومی و گروه های مردم نهاد در حفاظت از جنگل ها و مراتع به عنوان کلید موفقیت حراست از منابع طبیعی است.

فرماندار قیروکارزین بیان داشت: باتوجه به فصل گرما و گرمسیری بودن شهرستان باید راهکارهای لازم در خصوص پیشگیری و ممانعت از حریق اندیشیده شود تا در این زمینه دچار بحران نشویم.

وی از اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان خواست تا با آگاه سازی و افزایش دانش به بهره برداران و مرتع داران لزوم استفاده صحیح از منابع ملی را به آنها آموزش دهند و اجرای طرح های آبخیزداری در اسرع وقت پیگیری شود و با اجرای طرح های ممیزی سعی شود که دامداران واقعی از مراتع بهره مند شوند./انتهای پیام


فرماندار شهرستان قیروکارزین :

اقدامات تسکینی در جامعه نظام را متحمل هزینه های گزاف خواهد کرد

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : اگر خدمت به مردم اثر بخش باشد مردم از مسولین راضی خواهند بود

 به گزارش قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی در دیدار با پرسنل مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قیروکارزین اظهار داشت: حوزه ی بنیاد مسکن در طول سال های گذشته به خوبی دیده نشده و اجحاف هایی در حق آن شده است که باید در این زمینه احقاق حق شود و در این رابطه نیازمند همکاری استانی می باشیم.

فرماندار قیروکارزین گفت : اگر خدمت به مردم اثر بخش باشد مردم از مسوولان راضی خواهند بود.

 وی افزود: کارها باید بنیادی دنبال شود و هرگاه در جامعه اقدامات تسکینی انجام شده عواقب آن به مراتب سخت تر و نظام را متحمل هزینه های گزاف تری کرده است.

کریمی با بیان این که بنیاد مسکن با قشر محروم و زحمت کش در ارتباط است و تأمین مسکن از حیاتی ترین احتیاجات مردم است تصریح کرد:  در زمینه ساخت مسکن روستایی با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان علاوه براینکه مردم باید دارای سرپناه شوند ، وجدان کاری نیز باید رعایت شود تا مسکن ها اصولی ساخته شده و به مردم تحویل داده شود.

فرماندار قیروکارزین تأکید کرد: ایده مسکن مهر در گام اول خوب بود اما متاسفانه به سمت خوبی پیش نرفت و کار به افراد خبره سپرده نشد./انتهای پیام


فرماندار قیروکارزین در دیدار با هیات مدیره صنف کشاورزان تاکید کرد :

سد سلمان فارسی مهم ترین جاذبه ی گردشگری و توریستی جنوب استان فارس

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : با احداث مجتمع تفریحی و رفاهی در سد سلمان فارسی میتوان شهرستان را به لحاظ گردشگری رونق اقتصادی داد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قیروکارزین علی محمد کریمی در دیدار با اعضای هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اظهار داشت: سد سلمان فارسی قیروکارزین تاکنون در بعد کشاورزی و آب آشامیدنی به آن  پرداخته شده در صورتی که این سد می تواند مهم ترین جاذبه ی گردشگری و توریستی جنوب استان فارس باشد که در پایین دست سد با احداث مکان های توریستی و مجتمع های گردشگری برای تعداد زیادی جوان جویای کار ایجاد اشتغال خواهد کرد .

 فرماندار قیروکارزین گفت: باتوجه به این که حوضچه آبریز سد در شهرستان قرار دارد و میزان زیادی از دشت های ما را پوشش می دهد مردم باید از حداقل امکانات این سد بهره مند شوند و عدالت در بهره برداری از آن رعایت شود.

 کریمی در بخش دوم سخنان خود به محورهای ارتباطی شهرستان اشاره کرد و گفت : محور فیروزآباد به قیر به طول شش کیلومتر آن در آبان ماه سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود و دوازده کیلومتر باقی مانده نیز تا پایان سال تکمیل خواهد شد

وی هم چنین درخصوص محورهای مواصلاتی بین روستایی گفت: این محورها نیز به زودی تسطیح خواهد شد و در حوزه ی راه انقلابی در شهرستان خواهیم داشت./انتهای پیام   


فرماندار شهرستان قیروکارزین :

راهکارهای برون رفت از مشکلات شهرداری ها در دست تهیه است

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی طی نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی امام شهر اظهار داشت: شهرداری ها خط مقدم رسیدگی به امور مردم می باشند.

 فرماندار قیروکارزین گفت: مشکلات شهرداری ها در زمینه ی مسائل مالی و حقوقی زیاد می باشد که در این زمینه راهکارهایی برای برون رفت از این وضعیت وجود دارد.

کریمی راه اندازی کارخانه ی سنگ شکن را منبع درآمدی خوبی برای شهرداری دانست و گفت: این موضوع باید در اسرع وقت از سوی شهرداری و شورای شهر پیگیری شود.

وی ضمن تاکید بر راه اندازی جایگاه سوخت بیان داشت: این امر موجب حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی، ایجاد اشتغال و کاهش خطرات جاده ای و ترافیکی خواهد شد .

 کریمی دستور تجهیز نور بولوار امام شهر توسط مدیریت برق شهرستان و خط کشی بولوار آن توسط اداره ی راهداری و حمل و نقل جاده ای به منظور افتتاح در هفته دولت را داد . /انتهای پیام

 


فرماندار قیروکارزین :

فرهنگ کتاب خوانی باید یک رفتار اجتماعی شود

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار خود با رئیس اداره کتابخانه های عمومی قیروکارزین اظهار داشت: فاکتور عمده رشد، توسعه و پیشرفت فرهنگی در یک جامعه بستگی به میزان مطالعه ، تعلیم  و کتابخوانی مردم آن جامعه دارد .

فرماندار قیروکارزین تصریح کرد: ترویج مطالعه و فرهنگ کتابخوانی یکی از راه های مهم توسعه فرهنگی در یک کشور می باشد .

کریمی گفت: والدین می توانند از کودکی فرزندان خود را با کتاب آشنا کرده و تصویری جذاب و دوست داشتنی از کتاب در ذهن آنان ایجاد کنند تا فرهنگ کتاب و کتابخوانی در آنان درونی شود.

فرماندار قیروکارزین در این زمینه پیشنهاد داد : نهاد های مشاوره ای و تربیتی مانند آموزش و پرورش خانواده ها را در این زمینه راهنمایی کرده و راه کار های علاقمند سازی به کتاب را به والدین آموزش دهند.

کریمی ابراز داشت: با توجه به اینکه عادت به مطالعه یک امر اکتسابی بوده خانواده ها می توانند با ترغیب و تشویق دانش آموزان به امر مطالعه این الگوی رفتاری را در آنها نهادینه کرده وکتابخوانی را در بین دانش آموزان به یک رفتار اجتماعی تبدیل نمایند ./انتهای پیام


 

فرماندار قیروکارزین :

آموزش و پرورش باید به جایگاه واقعی خود برسد

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : نقش پرورشی در کنار آموزش از وظایف اصلی و رسالت خطیر آموزش و پرورش است .

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار خود با مدیر و معاونان مدیریت آموزش و پرورش قیروکارزین اظهار داشت: تعلیم و تربیت رکن اصلی و اساسی هر جامعه است .

فرماندار قیروکارزین گفت : آموزش و پرورش می تواند با تربیت نخبگان آینده ای روشن برای جامعه به ارمغان آورد.

وی از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خواست تا مردم را درگیر فعالیت های این حوزه کرده ، خیران را در زمینه ساخت و ساز و تجهیز مدارس جذب کرده و مقاوم سازی مدارس در اولویت کاری قرار گیرد.

کریمی درخصوص زیبا سازی فضا های آموزشی شهرستان گفت : فضای مدارس باید محیطی شاد و دلنشین برای دانش آموزان فراهم کرده و در استفاده از طرح ها و رنگ های متنوع به تناسب سنی دانش آموزان در مدارس اقدام شود .

کریمی تصریح کرد : مسائل و مشکلات آموزشی به طور ویژه در شورای آموزش و پرورش بررسی خواهد شد. 

به گزارش قیروکارزین نیوز، آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین با دارا بودن سیزده هزار دانش آموز و صدو پنجاه آموزشگاه در رتبه هفدهم استانی از نظر تعداد دانش آموز و فضای آموزشی قرار گرفته است.


فرماندار شهرستان قیروکارزین تاکید کرد :

حفظ ارزش ها و پیگیری امورات شهرستان باید برای مسوولان در اولویت باشد

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : در شرایط کنونی ما باید با حفظ وحدت ، گوش به فرمان رهبری باشیم .

به گزارش قیروکارزین نیوز،علی محمد کریمی در  نشست با فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین اظهار داشت : هدف ما فارغ ار هر خط و جناح فکری و سیاسی باید تأمین رفاه، امنیت و آسایش مردم باشد.

فرماندار قیروکارزین بیان داشت : ملت غیور ایران اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده و با تقدیم هزاران شهید و مقاومت در برابر توطئه های دشمنان ما را همراهی کرده و همواره در صف اول مقاومت و ایستادگی بوده اند.

وی خاطر نشان کرد : در شرایط کنونی ما باید با حفظ وحدت ، گوش به فرمان رهبری باشیم .

کریمی تصریح کرد : با توجه به این که شرایط کار کردن در زمان حاضر سخت بوده و دشمن به راحتی قابل شناسایی نیست باید استفاده از فرامین رهبری در دستور کار مردم و مسوولان باشد.

 فرماندار قیروکارزین در خصوص رویکرد کاری خود در این شهرستان گفت: با رویکردی میدانی از تمامی گروه ها برای پیشرفت امور و توسعه ی شهرستان استفاده خواهیم کرد و در این بین هر کس سیاست کاری خود را دارد که منتهی به حفظ نظام جمهوری اسلامی است.

 نماینده ی عالی دولت در شهرستان قیروکارزین تأکید کرد : اگر این خدمت با وحدت توأم باشد شیرینی خدمت را دوچندان خواهد کرد و مردم نیز از این همکاری راضی خواهند بود.

 وی افزود: آینده افق روشنی پیش روی ما قرار داده که باری از روی دوش مردم برداریم و در بحث محرومیت زدایی ورود پیدا کرده و تا ریشه کنی کامل فقر دست از تلاش بر نداریم.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین گفت: تنها خط قرمز سپاه ولایت فقیه و حفظ ارزش ها است.

سرهنگ رضایی تأکید کرد : هر فرد یا گروهی بخواهد این ارزش ها را به چالش بکشد سپاه در مقابل آن خواهد ایستاد.

 وی خاطر نشان کرد : در شرایطی که دشمن حربه های خود را بر این ملت وارد می کند هیچ چیز مانند وحدت نمی تواند توطئه ها را خنثی کند.

فرمانده سپاه قیروکارزین در پایان گفت: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با همه امکانات حامی سرسخت فرماندار در برابر رفع مشکلات و موانع در این شهرستان می باشد./انتهای پیام


فرماندار قیروکارزین در دستور کار قرار داد :

تاسیس بنیاد خیریه به منظور تجمیع کمک های مردمی

فرماندار شهرستان قیروکارزن گفت : طرح تأسیس بنیاد خیریه در نخستین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی در دستورکار قرار خواهد گرفت.

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در نشست با پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) قیروکارزین اظهار داشت: به لطف الهی پس از انقلاب اسلامی کمیته امداد امام خمینی (ره)  منشأ اثرات مطلوبی در جامعه بوده و انقلابی در عرصه ی کمک رسانی به بخش محروم جامعه ایجاده کرده است.

 فرماندار قیروکارزین خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی به عنوان بازوان نظام، به عنوان نهاد حمایتی در کنار دولت و نظام از ظرفیت ها به منظور حمایت از قشر محروم استفاده کرده اند.

 کریمی یکی از اقدامات پیش روی این فرمانداری به منظور کمک به قشر محروم و نیازمند جامعه را تأسیس یک نهاد خیریه دانست و گفت:  با تأسیس این بنیاد برابر اساسنامه ای که تنظیم خواهد شد از نهادهای خیریه، شرکت های تولیدی، مراکز اداری، خیران و افراد توانمند به منظور تأمین مالی این بنیاد در راستای کمک به محرومان جامعه استفاده خواهد شد.

وی افزود: طرح تأسیس بنیاد خیریه در اولین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی در دستورکار قرار خواهد گرفت./انتهای پیام


فرماندار قیروکارزین :

با درآمد کم شهرداری ها نباید انتظار معجره ی خدمات رسانی داشت.

به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در  نشستی با شهردار و شورای اسلامی شهر مبارک آباد اظهار داشت : رسالت شهرداری ها در چارچوب قانون مشخص شده و با توجه به امکاناتی که در اختیار آنها می باشد باید نسبت به خدمات رسانی شهری اقدام کنند .
فرماندار قیروکارزین گفت : توسعه شهری در ابعاد مختلف گنجانده می شود و اموری مانند اجتماعی،  زیست محیطی، اقتصادی، ترافیک وحمل و نقل و فرهنگی را شامل می شود .

کریمی خاطر نشان کرد : اقتصاد شهرداری ها به عنوان موضوعی تعیین کننده  در افزایش بهره وری ، توسعه و مدیریت شهری بوده که با توجه به وضعیت درآمدزایی شهرداری شهرهای کوچک ، امکان ارائه خدمات در سطح مطلوب امکان پذیر نمی باشد .

وی خاطر نشان کرد : شهرداری مبارک آباد نیز به لحاظ سرانه جمعیتی که دارد نمی تواند از درآمد مطلوبی برای ارائه خدمات بهره مند باشد و برای برون رفت از این موضوع راهکارهای لازم جهت درآمدزایی شهرداری ارائه و بررسی می شود .

فرماندار قیروکارزین در زمینه توسعه فضای ورزشی در شهرمبارک آباد ابراز داشت : اقدامات لازم در دست بررسی و اجرا خواهد بود تا جوانان این شهر از فضای لازم ورزشی بهره مند شوند ./انتهای پیام


فرماندار قیروکارزین :

پیگیری مطالبات مردمی از وظایف اصلی شوراها  است

به گزارش قیروکارزین نیوز،  علی محمد کریمی در  نشست با اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی قیروکارزین اظهار داشت: شورای اسلامی بخش باید با همگرایی و ارتباط دوسویه ای که با سایر شوراها دارد مطالبات قانونی مردم را توسط بخشداران پیگیری کند .

فرماندار قیروکارزین گفت : مسائل و مشکلات شوراها در نشست تخصصی که با حضور آنها برگزار خواهد شد مورد بررسی قرار می گیرد .

کریمی افزود : با توجه به مقوله ی مردم سالاری دینی که شوراها  نیز در همین قالب گنجانده شده اند در شهر ها و روستاها از حقوق مردم دفاع کرده  و به دنبال توسعه شهری و روستایی باشند .

وی خاطر نشان کرد : مردم شوراها  را به عنوان رابطان خود در راستای ارائه خدمات بهتر انتخاب کرده اند و پیگیر مطالبات مردمی از وظایف اصلی شوراها می باشد .

فرماندار قیروکارزین با اشاره به اینکه کشور به لحاظ اقتصادی در شرایط بدی قرار دارد گفت : در شرایط بحرانی کنونی روستا ها به مراتب شرایط سخت تری را تحمل می کنند و شوراها با همکاری مسوولان با مدیریتی جهادی در شهر ها و روستاها خدمت کنند./انتهای پیام


 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید