فرماندار قیروکارزین:

فرماندار قیروکارزین گفت: طرح توسعه بیمارستان امام محمد باقر قیر باید با سرعت بیشتری دنبال شود.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در دیدار با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قیروکارزین اظهار داشت: حوزه  سلامت یکی از فاکتور های مهم دولت است که بر آن تاکید ویژه دارد.

فرماندار قیروکارزین افزود:  با توجه به حادثه خیز بودن برخی از محور های مواصلاتی شهرستان وجود پایگاههای اورژانس، پزشک متخصص و تجهیزات بیمارستانی بسیار ضروری می باشد و در این راستا به طور قطع پیگیری های لازم به عمل خواهد آمد .

وی با بیان این که باید تمهیدات لازم را برای ماندگاری پزشک متخصص در این شهرستان فراهم کرده و فضای اقامتی مناسبی را در اختیار پزشکان قرار دهیم ادامه داد: باید طرح توسعه بیمارستان با سرعت بیشتری دنبال شود تا مردم در رفاه باشند.

فرماندار قیروکارزین خواستار خدمات رسانی به مردم به ویژه در  نقاط محروم شهرستان شد و تاکید کرد: مردم نباید به دلیل کمبود امکانات به شهرستان های همجوار رفته و هزینه درمانی مضاعفی را متحمل شوند.

وی گفت : با توجه به شرایط خاص کشور امنیت روانی جامعه نیز باید تامین شود و رسالت شبکه بهداشت و درمان صرفا در حوزه سلامت و بهداشت نیست بلکه ایجاد فضایی امن در خصوص خطرات بیماری های مسری و قابل شیوع از دیگر اقدامات آن می باشد.

کریمی همچنین از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا بهورزان در روستا ها و نقاط دور افتاده شهرستان کاملا توجیه شوند که برای مشکلات و مداوای بیماران سرپایی مردم به مرکز شهرستان مراجعه نکرده و متحمل هزینه اضافی نشوند.

فرماندار قیروکارزین گفت: شبکه بهداشت و درمان در هفته دولت باید حضوری پررنگ داشته باشد و با ارائه خدمات در قالب ارسال اکیپ پزشکی به مناطق محروم و طرح غربالگری در روستاها خدمات رسانی کند.

کریمی در پیان  از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا با پیگیری در خصوصارسال نماینده پایگاه انتقال خون و استقرار آن در شهرستان به صورت مستمر و هفتگی اقدام لازم رابه عمل آورد.

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید