فرماندار شهرستان قیروکارزین :

فرماندار قیروکارزین گفت: ما هرچه داریم از ثمره خون شهدا است و باید قلب خود را تقدیم خانواده شهدا کنیم.


به گزارش قیروکارزین نیوز، علی محمد کریمی در اولین روز کاری خود با پرسنل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیدار کرد و اظهار داشت:  ما هرچه داریم از ثمره  خون شهدا می باشد و زبان قاصر از عظمت ایثار این دلاور مردانی است که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و آرامش را به این مرز و بوم هدیه دادند .

کریمی افزود : شهدا سرمایه های معنوی این مملکت هستند که  نام و یاد آنها بر قاب دلها حک شده و امیداوریم بتوانیم گوشه ای از ایثار آنها را با خدمت رسانی به مردم و حفظ ارزش های دینی جبران کنیم.

وی با بیان این که باید به خانواده شهدا، جانبازان و ایثار گران فارغ از تمام جریان های فکری و سیاسی نگاه کرد ابراز داشت: کسی که جانش را برای این ملت و نظام فدا کرده و یا چشم و دست و پای خود را در راستای ارزش های دینی و معنوی هدیه داده باید از احترام ویژه ای برخوردار باشد.

فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان گفت : امور مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران و مشکلات مربوط به  این حوزه در اسرع وقت پیگری خواهد شد.

به گزارش قیروکارزین نیوز، محمد علی محمد پور رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قیروکارزین نیز در این دیدار گزارش کاملی از وضعیت موجود این اداره  درسطح شهرستان ارائه کرد و نا مناسب بودن فضای اداری را یکی از دغدغه ها برشمرد و افزود: امید است در آینده ای نزدیک فضای اداری مناسبی که در خور شهدا نیز می باشد برای این اداره مهیا شود ./انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید