سرپرست فرمانداری قیروکارزین خبر داد :

سرپرست فرمانداری قیروکارزین از توزیع اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان قیروکارزین در میان ۴۰ اداره این شهرستان خبر داد و گفت: اعتبارات شهرستان با کاهش ۴۳ درصدی روبرو بوده است.


به گزارش قیروکارزین نیوز، ایوب ظریفی در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان که با حضور کوروش کرمپور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی همراه بود اظهار داشت: با توجه به کاهش اعتبارات کمیته برنامه ریزی در قیروکارزین این موضوع نیازمند همکاری و اتحاد هرچه بیشتر مسوولان برای  ایجاد امکانات و فعالیت های رفاهی برای مردم شهرستان با توجه به همین میزان اعتبارات می باشد .

سرپرست فرمانداری شهرستان قیروکارزین گفت : اعتبارات ۳ درصد درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی در سال ۹۷ نیز با اعتباری بالغ بر صد میلیارد ریال در قالب توسعه شهری و روستایی شهرستان و در فصول مختلف همچون آب شرب ، اجرای طرح هادی روستایی ، بهداشت ، ورزش ، امور فرهنگی ، مذهبی ، صدا و سیما ، شهرداری ها و غیره … توزیع شد.

 وی با بیان این که این اعتبارات به بیش از ۴۰ اداره تخصیص پیدا کرد ابراز داشت: اعتبارات تملک دارایی  های سرمایه ای استان فارس نیز مربوط به شهرستان قیروکارزین  با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال در فصول مختلفی همچون فصول مربوط به اعتبارات در آمد حاصل از نفت و گاز  توزیع شده است .

ظریفی افزود: با توجه به این که اعتبارات سال جاری بیش از ۴۳ درصد کاهش داشته ، امیدواریم درصد تخصیص اعتبارات با همکاری نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی تا حد ممکن افزایش یابد ./انتهای پیام

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید