جشن ستارگان علمی قیروکارزین به منظور تجلیل از دانش آموزان برتر مقطع متوسطه در آزمون پیشرفت تحصیلی و امتحانات نهایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین برگزارشد.به گزارش قیروکارزین نیوز، جشن ستارگان علمی قیروکارزین به منظور تجلیل از دانش آموزان برتر مقطع متوسطه در آزمون پیشرفت تحصیلی و امتحانات نهایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین برگزارشد.

دراین مراسم که باحضور حدود ۱۰۰نفر از دانش آموزان برتر و اولیای آنها و مسوولان آموزشگاه ها و مدعووین برگزار شد از دانش آموزان رتبه های زیر دو هزار استانی مقطع متوسطه اول و رتبه های زیر یک هزار استانی مقطع متوسطه دوم وهمچنین دانش آموزان برتر امتحانات نهایی تجلیل وجوایزی به آنها اهدا شد.

همچنین در این مراسم از دو نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه اول که به صورت مشترک رتبه نخست آزمون پیشرفت تحصیلی در استان راکسب کرده بودند به صورت ویژه تجلیل شد.

به گزارش قیروکارزین نیوز، دراین مراسم مدیر آموزش وپرورش،امام جمعه محترم شهرستان،رییس دفتر نماینده محترم شهرستان،بخشدار محترم بخش افزر،رییس شورای شهرستان، شهردارشهر قیر،اعضای شورای شهر،اعضای شورای آموزش و پرورش، شورای معاونین و جمعی از کادر اداری آموزش و پرورش حضور داشتند./

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید