با حضور مسوولان محلی صورت گرفت

همایش تجلیل و تقدیر از کارگران نمونه شهرستان قیروکارزین با حضور مسوولان محلی برگزار شد.


به گزارش قیروکارزین نیوز، فرماندار قیروکارزین در همایش تجلیل از کارگران نمونه این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز کارگر اظهار داشت: روز کار و کارگر فرصت مناسبی برای تجلیل از کسانی است که نقش اساسی را در چرخه اقتصاد کشور دارند.
اشکان کاظمی راز موفقیت واحدهای تولیدی را به روز بودن و نگاه به آینده دانست و افزود: هر روز باید بهتر از دیروز بود و باید با اعتماد به نیروی انسانی، تولید را رونق دهیم.
فرماندار قیروکارزین در ادامه به خواسته های به حق کارگران اشاره کرد و اظهارکرد: تناسب در دخل و خرج و تامین حداقل معیشت و امنیت شغلی دو خواسته به حق کارگران است که باید در جهت رفع این دغدغه ها برنامه ریزی شود.

وی بر ضرورت توجه به جامعه کارگری تاکید کرد و افزود: جامعه‌ای پویا است که نیروی کار موثری داشته باشد و برای جامعه اهمیت و ارزش باشد و در اسلام و مکتب تشیع نیز به کاروکارگر توجه ویژه‌ای شده است.

در این مراسم سلیمی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قیروکارزین ضمن خیر مقدم به حاضران به تشریح آخرین وضعیت کار و کارگری شهرستان و مسائل مرتبط به حوزه اشتغال، مسائل بیمه ای و سایر مسائل مرتبط به حوزه های کار و کارگری پرداخت و در ادامه به نقش و تاثیر سرمایه انسانی در موقعیت بنگاههای اقتصادی و تحقق شعار سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد./

انتهای پیام

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید