فرماندار قیروکارزین در همایش تجلیل از معلمان نمونه:

فرماندار قیروکارزین با اهدای ۱۲۰۰ لوح تقدیر از تمام معلمان ابن شهرستان تقدیر کرد و گفت: در نظام مدیریتی معلمی از تقدسی ویژه برخوردار بوده و معلمان تاثیر گذار بر فرهنگ هر جامعه هستند.


به گزارش قیروکارزین نیوز،  اشکان کاظمی در همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان که با حضور نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی و مسوولان برخی ادارات قیروکارزین همراه بود اظهار داشت : معلمی از جمله مشاغل شریفی است که نمی توان آن را با مادیات ارزیابی کرد.

وی افزود : جامعه ای می تواند مشاغل شریف خود را به جایگاه مطلوب برساند که شخصیت شاغلین را اولویت اول کاری قرار داده و سپس  مهارت، دانش و تجربه کاری آنها مد نظر قرار گیرد .

کاظمی با توجه به رابطه ی شخصیت انسان ها و شغلی که دارند گفت: اگر شخصیت افراد حفظ شود ، جایگاه آن شغل نیز برای آنها قابل احترام خواهد بود .

فرماندار قیروکارزین بیان داشت : اگر کسی از روی تفکر و عقیده ی خود و همچنین اشتیاق کاری را انتخاب کند تقدس آن کار برای وی حفظ خواهد شد. و در مقابل اگر کسی شغلی را بر اساس علاقه و مهارت انتخاب نکند، نمی تواند برای آن شغل ارزشی قائل نیست .

وی اضافه کرد: اگر اعتقاد داریم معلمی شغلی شریف است باید حداقل امکانات معیشتی را برای ایجاد رضایتمندی نسبی معلمان فراهم آوریم هرچند که شغل معلمی را نمی توان با مادیات سنجش کرد. 

کاظمی تاکید کرد : یک معلم  باید در شخصیت خود دگرگونی ایجاد کند تا بتواند تاثیر گذار بر فرهنگ جامعه بوده و فرهنگ جامعه را تغییر دهد .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین در پایان گفت : دولتمردان باید شرایط انتخاب معلم را در هر رشته و رسته آموزشی با توجه به علایق، شخصیت و توان آموزشی معلمان مد نظر قرار دهند تا تاثیر مثبت آن برای جامعه قابل مشاهده باشد .

حسنعلی مرادی مدیر آموزش و پرورش قیروکارزین نیز ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از معلمان، طی سخنانی به عملکرد یک سال و نیم خود در دوران تصدی آموزش و پرورش پرداخت و اظهار داشت: کلید اصلی پیشرفت،تکامل و توسعه هر کشوری توجه به نظام تعلیم و تربیت و رسیدگی تمام جانبه به جایگاه معلم است.

سخنران پایان مراسم سردار کرمپور نماینده مردم شریف شهرستانهای فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی بود که ضمن تقدیر و تشکر از برنامه های متنوع فرهنگی و هنری که دانش آموزان در منزلت معلمان اجرا کردند، در سخنانی با تبریک هفته معلم بیان داشت: مجلس شورای اسلامی در جهت ارتقای معیشت معلمان و رفع نیازهای آنان آمادگی دارد و تمام توان خویش را برای تحقق مطالبات فرهنگیان بکار می گیرد.

وی افزود: نقش فرهنگیان در استحکام بخشی به اصول اساسی نظام جمهوری اسلامی در جهت تقویت و تثبیت شعار ها و آرمانهای انقلاب اسلامی  برجسته است.

به گزارش قیروکارزین نیوز: همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان قیروکارزین به منظور قدردانی از خدمات ارزشمند معلمان و تجلیل از ۱۳ معلم نمونه شهرستان و یک نفر معلم نمونه استانی به صورت منطقه ای در شش نقطه از شهرستان برگزار شد و با برنامه های متنوع فرهنگی هنری و تجلیل از معلمان نمونه شهرستان ادامه پیدا کرد./

    

انتهای پیام

 

برای عضویت در کانال تلگرام خبری قیروکارزین نیوز اينجا کلیک کنید